اولین واکنش علیفر به محرومیتش

به گزارش اخبار ورزشی، علیفر، سیدجلال حسینی را به عنوان بازیکن لوانته معرفی کرد و شبکه ورزش او را تا اطلاع ثانوی از گزارشگری فوتبال منع کرد. با این حال جناب سرهنگ از خودش دفاع نموده و معتقد است این بار اسیر ویکی پدیا نشده است.

اولین واکنش علیفر به محرومیتش

به گزارش گروه رسانه های اخبار ورزشی، جناب سرهنگ باز هم گاف داد و این بار سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس را به عنوان بازیکن لوانته معرفی کرد؛ اشتباهی که درنهایت محرومیت او از گزارشگری را در پی داشت و شبکه ورزش در اطلاعیه ای علیفر را تا اطلاع ثانوی از گزارشگری رقابت های فوتبال منع کرد. با این حال جناب سرهنگ از خودش دفاع نموده و معتقد است این بار اسیر ویکی پدیا نشده است. گفت وگو با علیفر را در ادامه می خوانید :

داستان از چه قرار بود؟ باز هم ویکی پدیا؟!

اسکای اسپرت یکی از معتبرترین سایت های دنیا در زمینه فوتبال است که به طور مرتب و دقیق ترکیب همه تیم ها و بازی ها و مشخصات و اسم ورزشگاهی که بازی در آن برگزار می گردد، حتی بازی های کم اهمیت در آسیا و آفریقا را قبل از شروع مسابقه روی سایت خود قرار می دهد. برهمین اساس اگر سایت معتبر اسکای اسپورت را ببینید، متوجه می شوید در لاین آپ بازی اسم سیدجلال حسینی ذکر شده بود که اگر روی اسم وی کلیک می کردید، اسم و عکس سیدجلال به همراه مشخصاتش می آمد. بنابراین قبل از بازی این کار را انجام دادم و اسم سیدجلال را در ارنج لوانته دیدم و زمانی که اسم او را کلیک کردم و با عکس و مشخصاتش روبرو شدم، در گزارشم اسم او را اعلام کردم .

اما اگر سیدجلال به لوانته می رفت، مثل بمب صدا می کرد!

در جابجایی، پول طوری حکومت می نماید که نمی گردد به صورت دقیق روی موضوعی حساب و کتاب باز کرد .

آخر امکان نداشت کسی چنین خبری را نفهمد!

در هر صورت امکان داشت مدیر پرسپولیس یا مسئولان این باشگاه نخواهند این خبر را رسانه ای و انتقال سیدجلال را اعلام نمایند. یا مثلا به واسطه پول کلانی که گرفته اند قرار بوده این انتقال را قبل از بازی با نفت آبادان اعلام نمایند. من هفت، هشت دقیقه قبل از بازی ترکیب را گرفتم که اسم سیدجلال در ترکیب بود .

واقعا پای ویکی پدیا در میان نبود؟

اصلا پای این سایت در میان نبود. ویکی پدیا تنها سایت مرجع دنیا است که می توان آن را ویرایش کرد و سایت معتبری مثل اسکای اسپرت ابدا قابل ویرایش نیست .

مثلا نمی شد به عنوان اولین نفری که این موضوع را کشف کردید، با آب وتاب بیشتری آن را بیان کنید؟

روی آنتن زنده نمی توان در خصوص این مسائل شرح داد. وقتی ارنج را می بینید و روی اسم حسینی کلیک نموده و با عکس و مشخصاتش روبرو می شوید دیگر جای سوال و شک باقی نمی ماند؟ حالا مگر چه شده که تا این اندازه حساسیت ایجاد می گردد .

می شد با تحلیل بیشتری این موضوع را ارزیابی کرد.

درست است و باید بیشتر تحلیل می کردم. ولی من هم برای اینکه مطمئن شوم اسم حسینی را کلیک کردم که عکسش آمد و این در حالی است که اگر ویرایش هم شده بود، هیچ گاه عکس سیدجلال را نشان نمی داد .

منبع:فرهیختگان

،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 263

به "اولین واکنش علیفر به محرومیتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش علیفر به محرومیتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید