جباری: مدیری که ماهی 25 میلیون گرفت و به مجموعه انقلاب رفت، بدهی ها را بدهد، نمی دانم از جان استقلال چه می خواهند

به گزارش اخبار ورزشی، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت مدیری که ماهی 25 میلیون تومان در این باشگاه دریافت کرد و به مجموعه ورزشی انقلاب رفت، باید بدهی شفر و بویان را پرداخت کند.

جباری: مدیری که ماهی 25 میلیون گرفت و به مجموعه انقلاب رفت، بدهی ها را بدهد، نمی دانم از جان استقلال چه می خواهند

علی جباری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی اخبار ورزشی، درباره افشای قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال گفت: از این اتفاقات همیشه در این فدراسیون رخ می دهد و اطرافیان وزارت ورزش هم در آن دخالت داشته اند. به این یک مورد خیلی توجه شده و اگر بررسی گردد، همه می بینند در این گونه قراردادها چه کسانی دست داشتند یا سفارش کرده اند. این موارد مانند روز روشن است. همه دخالت ها توسط وزیر ورزش و اطرافیانش انجام می گردد و زمانی درباره این قراردادها اقدام می گردد که خیلی ها موضوع را فهمیده اند.

وقتی جایی گیر می کنند، تقصیرات را گردن کمیته فنی می اندازند

وی درباره نقش کمیته فنی فدراسیون فوتبال در انتخاب ویلموتس و اظهارات برخی اعضای این کمیته مبنی بر اینکه ویلموتس بدون نظر آنها سرمربی تیم ملی شد، شرح داد: معمولاً این کمیته تشریفاتی بوده و شکی نیست که هر کسی هر کاری بخواهد، می کند. خودشان می بُرند، می دوزند، پُرو می کنند و وقتی جایی گیر کنند، تقصیرات را گردن کمیته فنی و سایر افراد می اندازند! محمود یاوری واقعیت را گفت. از بالا سفارش می گردد که چه کسی باشد یا نباشد. باید ببینیم چرا وزیر و اطرافیانش در مسائل مختلف دخالت می کنند و اجازه نمی دهند روال قانونی طی گردد.

حتماً نباید سفارت ایران در هلند مربی معرفی کند

پیشکسوت فوتبال ایران راجع به اینکه ویلموتس توسط سفارت ایران در هلند به فدراسیون فوتبال معرفی گشت، به اخبار ورزشی گفت: می توانیم سابقه مربیان و رده بندی آنها را در سایت فیفا ببینیم. زمانی که 25 سال پیش می خواستیم یک سرمربی برای استقلال انتخاب کنیم، در اینترنت گشتیم و سوکوموروخوف و سابقه اش را پیدا کردیم. حتماً نباید سفارت این کار را انجام دهد. الان که تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده است. اکنون کوچک ترین کارهای مربیان را می توانید در اینترنت پیدا کنید. همه چیز در اینترنت معین و پیداست.

نمی خواهند دست از سر فوتبال ما بردارند و اجازه دهند فوتبال نفس راحتی بکشد

جباری در مورد احتمال خسارت پنج میلیون یورویی فوتبال ایران در پرونده شکایت ویلموتس بیان کرد: این مسائل از مدت ها قبل گریبانگیر فوتبال ماست. متأسفانه عده ای نمی خواهند دست از سر فوتبال ایران بردارند و اجازه دهند فوتبال نفس راحتی بکشد. کسانی که دست به این اقدامات می زنند، حتماً پیامدهای کارهای خود را بررسی می کنند و می دانند باید چه راهی بروند. متأسفانه پول بیت المال را به راحتی دست این گونه افراد می دهند و نمی دانم بگویم خدا چه بر سر آنها بیاورد.

کسی را که شفر را برکنار کرده، به مجموعه انقلاب می برند

وی درباره محکومیت 16 میلیون یورویی باشگاه استقلال با شکایت وینفرد شفر و بویان نایدنوف بیان کرد: وزیر ورزش و جوانان، رئیس مجمع باشگاه های استقلال و پرسپولیس است و این اتفاقات به ارتباطات و دخالت های او برمی گردد. به سادگی شفر را برکنار می کنند و کسی را که این کار را کرده، به مجموعه ورزشی انقلاب می برند (اشاره به امیرحسین فتحی). این نشان می دهد دست هایی در کار است. کسی را که در استقلال این همه مصیبت درست کرده است، در جایی می گذارند که رفت و آمد بی حساب و کتاب داشته باشد؟

شرایط پای بویان ناجور بود و می گفتند از بارفیکس افتاده است!

رئیس پیشین کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه افزود: بگویید چرا شفر را برداشتید و حالا که این همه خسارت برای استقلال ایجاد کردید، حداقل آن را پرداخت کنید. وزیر که از این فرد حمایت کرده است، حالا بگوید بیا و پول بویان و شفر را پرداخت کن. ما به حضور بویان اعتراض کردیم و می دانستیم شرایط یک پای او ناجور است. گفتند او از بارفیکس افتاده که من هم گفتم خودم حدود 10 بار پایم پیچ خورده است، اما یک هفته بعد بازی کردم. این چه پیچیدگی است که نمی تواند بازی کند؟ بویان دو زمان 20 دقیقه ای به میدان رفت که او را بیرون آوردند.

نمی دانم از جان استقلال چه می خواهند

جباری در ادامه انتقاداتش از جذب هافبک مقدونیه ای آبی ها گفت: چگونه این بازیکن را به استقلال آوردید یا شفر را برکنار کردید که حالا باید خسارت بدهید؟ چرا آن بساط را برای استراماچونی درست کردید که حالا باید خسارتش را بپردازید؟ وزیر و اطرافیانش بی جا دخالت می کنند و حالا باشگاه باید این قدر خسارت بدهد. به کسی که این بلاها را سر باشگاه آورده است، بگویید بدهی ها را پرداخت کند. این اطرافیان باعث می شوند استقلال ضربه بخورد و نمی دانم از جان باشگاه چه می خواهند.

وزیر ورزش به مدیری که ماهی 25 میلیون تومان پول گرفت، بگوید بدهی ها را پرداخت کن

وی با تمجید از مدیرعامل باشگاه استقلال به اخبار ورزشی گفت: سعادتمند پسرخاله من نیست، اما تا به امروز کارهای مثبتی کرده و مسئله ای که برای او ایجاد شده، حاصل عملکرد مدیر قبلی است. این مدیر مورد حمایت شما (وزیر ورزش) است و او را به مجموعه انقلاب بردید. به او بگویید حالا که نقداً ماهی 25 میلیون تومان گرفتی، این پول ها را پس بده و بدهی ها را پرداخت کن. اینها مسائلی است که قبلی ها فراهم کردند و حالا باید یقه این افراد را بگیرند. باید بگویند به چه حقی این کار را کردی که بدهی زمان تو باید گردن مسئولان جدید بیفتد و آنها خون دل بخورند تا این رقم را پرداخت کنند.

سعادتمند عملکرد خوبی داشته، اما از کجا باید این بدهی های سرسام آور را پرداخت کند؟

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره اینکه ایجنت بویان، پول خود را به صورت کامل دریافت کرده است، شرح داد: باید ببینیم ایجنت چگونه پول گرفته و چه کسانی در این اتفاقات دست دارند. سعادتمند عملکرد خوبی داشته و باید از او حمایت کرد، اما وقتی بدهی های سرسام آور مقابل اوست، از کجا باید آن را پرداخت کند؟ استقلال مسائل زیادی دارد، اما باید به سعادتمند کمک کنیم و چوب لای چرخ او نگذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 934

به "جباری: مدیری که ماهی 25 میلیون گرفت و به مجموعه انقلاب رفت، بدهی ها را بدهد، نمی دانم از جان استقلال چه می خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جباری: مدیری که ماهی 25 میلیون گرفت و به مجموعه انقلاب رفت، بدهی ها را بدهد، نمی دانم از جان استقلال چه می خواهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید