باید از تجربیات تهران در حوزه توسعه و طراحی شهری استفاده کرد

به گزارش اخبار ورزشی، شهر: سفیر نیکاراگوئه در ایران، قرارداد خواهر خواندگی تهران و ماناگوا را تاریخی برشمرد و استفاده از تجربیات تهران در حوزه توسعه شهری و ساختمانی تاکید نمود.

باید از تجربیات تهران در حوزه توسعه و طراحی شهری استفاده کرد

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

ایساک لنین براوو، سفیر نیکاراگوئه در ایران در حاشیه امضای قرارداد خواهرخواندگی تهران و ماناگوا پایتخت نیکاراگوئه در تبادل نظر با خبرنگار شهر گفت: این یک قرارداد تاریخی و فراتر از یک قرارداد خواهرخواندگی است که تمدیدی بر حفظ دوستی و نزدیکی دو ملت ایران و نیکاراگوئه خواهد بود.

او با بیان اینکه این قرارداد ثابت کرد که در دوره همه گیری ویروس کرونا می توانیم روابط دو پایتخت را گسترش دهیم و نسبت به قبل با هم نزدیک تر شویم، اضافه نمود: این قرارداد خواهرخواندگی یک اتفاق تاریخی است که فرهنگ دو کشور را به هم نزدیکتر می نماید و ماخذهای فرهنگی و ملی دو کشور را با هم در ارتباط قرار می دهد.

براوو با اشاره به نقش ویژه و موثر شهرداری های تهران و ماناگوا در مبارزه با ویروس کرونا ادامه داد: همچنین این تفاهم باعث می گردد شرکت های دولتی و خصوصی دو کشور ایران و نیکاراگوئه با هم تبادل داشته باشند، بنابراین تمام نقاطی که در گذشته با هم در ارتباط نبود نیز با هم مشترک می گردد و قوی تر از قبل این روابط ادامه پیدا می نماید. قراردادی که هیچ نقطه ضعفی در آن وجود ندارد و سرتاسر آن مثبت است.

سفیر نیکاراگوئه در ایران در انتها درباره تاثیرات قرارداد خواهر خواندگی دو پایتخت، یادآور شد: به عنوان مثال در حوزه توسعه شهری و ساختمانی و طراحی ، تهران شهری کاملا پیشرفته است، بنابراین می خواهیم در این حوزه با تهران تبادل تجربه ویژه ای داشته باشیم.

نیکاراگوئه یکی از کشورهای آمریکای مرکزی است.

گزارش تصویری را اینجا ببینید.

خبرنگار: علی سی پی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1213

به "باید از تجربیات تهران در حوزه توسعه و طراحی شهری استفاده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید از تجربیات تهران در حوزه توسعه و طراحی شهری استفاده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید