بیمه رازی تقدیرنامه 4 ستاره دریافت کرد

به گزارش اخبار ورزشی، هجدهمین همایش تعالی سازمانی روز سه شنبه 5 اسفندماه، با حضور سازمان های سرآمد ایرانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار و از برندهای متعالی تجلیل شد.

بیمه رازی تقدیرنامه 4 ستاره دریافت کرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، هجدهمین همایش تعالی سازمانی روز سه شنبه 5 اسفندماه، با حضور سازمان های سرآمد ایرانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار و از برندهای متعالی تجلیل شد.

بیمه رازی با هدف تعمیق مفاهیم مدل تعالی در سازمان برای دومین بار به منظور کسب بالاترین سطح تقدیرنامه جایزه ملی تعالی سازمانی در این رویداد ملی شرکت نمود و پیروز به دریافت تقدیرنامه در سطح چهارستاره شد.

از مهمترین اهداف شرکت بیمه رازی برای شرکت در این رویداد می توان به ایجاد فرهنگ انجام کار تیمی در سطح سازمان، معین شدن صندلی شرکت نسبت به مفاهیم مدل تعالی و تعریف پروژه ها و برنامه های بهبود در چارچوب این مدل اشاره نمود.

رویداد جایزه ملی تعالی سازمانی برگرفته از مدل EFQM اروپا است که هر سال با حضور سازمان ها و شرکت های عظیم و مطرح کشور از صنایع مختلف توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد و یکی از معتبرترین و با قدمت ترین جوایز در سطح ملی به شمار می رود.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1403

به "بیمه رازی تقدیرنامه 4 ستاره دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه رازی تقدیرنامه 4 ستاره دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید