همایشها و نمایشگاه ها

جریمه 12 میلیون دلاری اتریش علیه غول های فناوری

طبق پیش نویس قانون جدیدی در اتریش، پلتفرم هایی که محتوای نفرت پراکنی را حذف نکنند با جریمه ای 12 میلیون دلاری روبرو می شوند.

9 آذر 1399

تبدیل برج میلاد به مرکز دیپلماسی فرهنگی

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به تصویب طرح جدید برج میلاد در کمیسیون ماده 5 اعلام نمود: شهرداری تهران برای 120 هکتار محدوده جدید برج میلاد، چشم انداز ایجاد مرکز دیپلماسی فرهنگی ترسیم نموده است.

1 آذر 1399

ناتو از طرح صلح دوحه حمایت می نماید، طالبان باید به تعهداتش عمل کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، ینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو در کنفرانس خبری خود در بروکسل گفت: ناتو از طرح صلح دوحه (توافق اجرا شده میان آمریکا و طالبان) حمایت می نماید؛ اما طالبان باید به تعهدات خود در این طرح صلح پایبند باشند.

7 آبان 1399

وبینار پیام امید و سلامتی در ادبیات فارسی در لاهور برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، در نخستین روز از برگزاری این ویبنار، بشری میرزا، رییس دانشگاه بانوان لاهور، حسین سلیمی، رییس دانشگاه علامه طباطبایی، فلیحه زهرا کاظمی، رییس بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بانوان لاهور، رضا مراد...

28 شهریور 1399

خبرنگاران نرم افزارها در پایتخت کتاب ایران به کمک کتاب خوان ها می آیند

شیراز- خبرنگاران- فعالیت های فرهنگی در پایتخت کتاب ایران با شیوع کرونا محدود نشد؛ بلکه کتاب دوستان راه هایی تازه برای دوستی با یار مهربان ابداع کردند که یکی از آن ها راه اندازی برنامه ای موبایلی است که دستیابی به کتاب و فرایند خرید آن را تسهیل می بخشد....

28 مرداد 1399

روسیه: ادعای مرگ مذاکرات آستانه جعلی بود

نماینده روسیه در شورای امنیت، صحبت های شنیده شده بعضی نمایندگان کشورهای غربی درباره مرگ ترکیب مذاکرات آستانه را جعلی خواند و مذاکرات اخیر وزرای خارجه سه کشور ضامن صلح در سوریه را دلیل بی اساسی این ادعا دانست.

6 تیر 1399

جنجال نسخه بهت آور ترامپ، تراژدی انباشته شدن اجساد در اکوادور

برای چندمین روزهای متوالی کشورهای آمریکا، روسیه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه و انگیس بیشترین شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا را به خود اختصاص دادند.

31 خرداد 1399

برگزاری نشست وزرای خارجه فرایند آستانه به صورت تله کنفرانس

وزیر خارجه ترکیه از برگزاری نشست وزرای خارجه ایران، ترکیه و روسیه در چارچوب فرایند آستانه به صورت کنفرانس تلفنی اطلاع داد.

29 خرداد 1399

خوش نشین به چاپ دوم رسید

خبرنگاران: رمان خوش نشین تازه ترین اثر علی موذنی کمتر از 3 ماه پس از چاپ نخست از سوی انتشارات عصر داستان به چاپ دوم رسید.

27 خرداد 1399

ایران صاحب برند ملی گردشگری می گردد

برند ملی گردشگریپس از 20 سال کوشش، در سال آینده ایران صاحب برند ملی گردشگری می گردد. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از صاحب برند شدن ایران در زمینه گردشگری در سال آینده اطلاع داد. ولی تیموری مهم ترین هدفی که این پروژه دنبال می...

24 خرداد 1399

آشنایی با 5 مقصد دیدنی و جذاب بلغارستان، سفر به بلغارستان ویزای شینگن می خواهد؟

سفر به بلغارستان و شهرهای زیبای آن مانند وارنا به معنی دردسرهای دریافت ویزای شنگن کشورهای اروپا نیست. بلغارستان با اینکه عضو اتحادیه اروپا است اما عضو شینگن نیست.

15 خرداد 1399

بلیط هواپیما به مارسی شهر قایق ها و دوچرخه ها

اگر بخواهیم کشور فرانسه را به ایران تشبیه کنیم و پاریسِ پایتخت را نیز با تهران یکی بپنداریم، سهم مارسی، شهری مانند اصفهان یا شیراز خواهد بود که ضربان فرهنگی کشور را در اختیار خود دارند و شهر فرنگی از دیدنی ها را در میان گرفته اند. مارسی فرانسه از دیرباز...

13 خرداد 1399

شروع ساخت 14500 مسکن برای معلمان ، سهم 8000 واحدی شهر های جدید در مرحله اول

عملیات اجرایی ساخت 14500 مسکن برای فرهنگیان در سراسر کشور شروع شد. در این مرحله سهم شهر های جدید 6 استان 8181 واحد است.

8 خرداد 1399

شرایط کرونا در این 5 استان قرمز شد ، حذف عجولانه قرنطینه خطرناک است

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: نمی توان عنوان داشت که جوانان نسبت به میانسالان کمتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند بلکه به صورت یکسان است.

4 خرداد 1399

مصاحبه تلفنی پادشاه عربستان و نخست وزیر ایتالیا درباره ویروس کرونا

ملک سلمان، پادشاه عربستان با جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا به صورت تلفنی مصاحبه کرد.

25 اردیبهشت 1399

حکایت صنعتی که ملی شد و با تحریم هم زیستی کرد

به نام سعادت ملت ایران و به منظور یاری به تأمین صلح جهانی، امضاکنندگان ذیل پیشنهاد می نمائیم که صنعت نفت ایران در تمام مناطق کشور بدون استثنا ملی اعلام گردد یعنی تمام عملیات اکتشاف، استخراج و بهره برداری در دست دولت قرارگیرد. طرح ملی شدن صنعت نفت با...

18 اردیبهشت 1399

چرا خاطرات نخستین روزهای کودکی خود را به یاد نمی آوریم

به گزارش خبرنگاران، دو دانشمند اعتقاد دارند که علتی یافته اند که توضیح می دهد چرا ما روزهای اولیه دوران کودکی را که بی تردید بهترین روزهای زندگی ما بودند فراموش کرده و هرگز نمی توانیم این خاطرات را بازیابی کنیم.

16 اردیبهشت 1399

برگزاری یورو 2020 به خاتمه سال موکول می شود؟، 4 ویدئو کنفرانس تکلیف را تعیین می کند

اتحادیه فوتبال اروپا قصد دارد درباره برگزاری یا به تعویق انداختن مسابقات یورو 2020 تصمیم گیری کند.

13 اردیبهشت 1399

جبران ارزش مبادلات سهام پدیده از محل سهام سهام دارای اصلی

خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی توضیح داد: به وسیله جابه جایی سهام سهامداران اصلی که مدعی مالکیت حداکثری سهام پدیده بودند، ضریبی به ارزش مبادلات سهام ثبت نشده سهام داران این مجموعه اضافه می گردد.

28 فروردین 1399

فراوری نفت با آلودگی هوا همراه است، 95 درصد جمعیت کشور تحت پوشش گازرسانی

وزیر نفت گفت: به طور کلی فراوری نفت در مراحل استخراج، فناوری، انتقال و مصرف با آلودگی هوا همراه است.

11 فروردین 1399
تعداد: (76)