تأکید حزب الله بر شکست قانون سزار

به گزارش اخبار ورزشی، نماینده فراکسیون حزب الله در مجلس لبنان گفت، قانون آمریکایی موسوم به سزار علیه سوریه شکست خواهد خورد.

تأکید حزب الله بر شکست قانون سزار

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، ابراهیم الموسوی عضو فراکسیون حزب الله در مجلس لبنان (فراکسیون الوفاء للمقاومه) بر شکست قانون جدید آمریکا علیه سوریه سزار برای تشدید تحریم ها علیه این کشور و حامیانش تأکید کرد.

الموسوی در توییتر خود نوشت: قانون سزار که یکی از جنبه های جنگ آمریکا علیه سوریه و لبنان است، تجاوزی جنایتکارانه علیه لبنانی ها و سوری ها با هدف فشار مالی و مالی و تلاش برای محاصره دو کشور می باشد (اما) سرنوشت این قانون شکست است. جنگ مالی را برای (جبران) آنچه در جنگ نظامی نتوانسته اید محقق کنید، به کار نگیرید. فرزندان کسی که در قلعه خیبر را از جا کند، قانون سزار را شکست خواهند داد.

با آغاز ماه جدید میلادی (ژوئن) قانون آمریکا علیه سوریه موسوم به سزار (یا قیصر) وارد فاز اجرایی شد؛ قانونی که تحریم های شدید علیه ملت سوریه وضع و محاصره مالی آن را تشدید کرده و بندهایی علیه متحدان دمشق دارد که آنها را از بازسازی سوریه و حمایت از دولت این کشور بازمی دارد.

در همین زمینه حیان سلیمان معاون وزیر برق سوریه بیان نمود، این کشور گام های عملی برای مقابله با قانون آمریکایی موسوم به سزار را آغاز کرده و بر حمایت متحدان خود در ایران، عراق، لبنان، روسیه و چین تکیه دارد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 920

به "تأکید حزب الله بر شکست قانون سزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید حزب الله بر شکست قانون سزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید