تاتنهام 1-1 منچستریونایتد؛ مورینیو با یاری دخیا هم نبرد

به گزارش اخبار ورزشی، تاتنهام در دیداری خانگی مقابل منچستریونایتد با تساوی 1-1 متوقف شد.

تاتنهام 1-1 منچستریونایتد؛ مورینیو با یاری دخیا هم نبرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تاتنهام در اولین ملاقاتش در شروع مجدد رقابت های لیگ برتر، امشب میزبان منچستریونایتد بود و در نهایت به تنها یک امتیاز از این ملاقات رضایت داد.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد. بازی با همین فرایند دنبال شد تا اینکه در دقیقه 22، منچستریونایتد صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد اما واکنش به موقع هوگو لوریس، مانع از گلزنی مارکوس راشفورد شد.

در حالی که یونایتدها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند، در دقیقه 26، این تیم میزبان بود که به گل رسید. استیون برخواین که با پاس سرژ اوریه در میانه زمین یونایتد صاحب توپ شده بود، با یک حرکت انفرادی عالی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد و با یک شوت محکم که با اشتباه داوید دخیا همراه شد، دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بار دیگر یونایتدها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم تاتنهام بود که در آستانه گلزنی نهاده شد ولی ضربه سر سونگ هیونگ مین، که روی ارسال خوب برخواین صاحب موقعیت شده بود، را دخیا با یک واکنش تماشایی به بیرون فرستاد.

در دقایق باقی مانده از نیمه اول، این بازیکنان تاتنهام بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با فزونی 1-0 میزبان به انتها رسید.

نیمه دوم را یونایتد بهتر شروع کرد و در دقیقه 54، برونو فرناندز روی همکاری با مارسیال، صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

فزونی یونایتدها ادامه پیدا کرد و در مقابل تیم میزبان به دنبال استفاده از ضدحملات برای رسیدن به گل دوم بود. در دقیقه 65، این بار برونو فرناندز بود که مارسیال را صاحب موقعیت کرد اما دیویس به هر ترتیب ممکن مانع از گلزنی ستاره فرانسوی یونایتد شد.

یک دقیقه بعد نوبت لوک شاو بود تا با یک حرکت خوب، مارسیال را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما شوت او را لوریس با واکنشی به موقع به بیرون فرستاد.

در ادامه بازی متعادل تر دنبال شد و بازیکنان میزبان هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما در دقیقه 80، این یونایتد بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. پوگبا که در اواسط نیمه دوم وارد زمین شده بود، با یک حرکت خوب از سمت راست وارد محوطه جریمه تاتنهام شد اما اریک دایر او را سرنگون کرد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. برونو فرناندز پشت ضربه نهاده شد و برخلاف جهت حرکت لوریس، دروازه را باز کرد.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم به دنبال زدن گل فزونی بودند تا اینکه در دقیقه 89، یونایتد بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار هم دایر بود که برونو فرناندز را در محوطه جریمه سرنگون کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. اما داور بعد از استفاده از VAR تصمیمش را تغییر داد زیرا تعیین شد که دایر برخوردی با هافبک یونایتد نداشت.

کوشش یونایتدها برای رسیدن به گل دوم تا آخرین ثانیه های وقت اضافه ادامه داشت و در دقیقه 90+5 بود که شوت گرین وود به تیر دروازه تاتنهام برخورد کرد. در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 958

به "تاتنهام 1-1 منچستریونایتد؛ مورینیو با یاری دخیا هم نبرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاتنهام 1-1 منچستریونایتد؛ مورینیو با یاری دخیا هم نبرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید