حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتالی ، سرمایه گذاری های خطرپذیر افزایش می یابد

به گزارش اخبار ورزشی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در طرح حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتال کشور مشارکت می نماید.

حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتالی ، سرمایه گذاری های خطرپذیر افزایش می یابد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سرگرمی و سفر بیشتر بدانید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، با حمایت مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران به صورت مستمر و بدون محدودیت زمانی برگزار می گردد.

این رویداد، فضایی برای استقرار تیم ها و شرکت های فعال حوزه دیجیتال و فناوری های نوظهور در مراکز نوآوری، شتاب دهنده ها و فضا های کاری اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد.

همچنین ارائه خدمات منتورینگ، مشاوره با متخصصان فناوری و کسب و کار به صورت رایگان، تامین هزینه دوره های آموزشی مورد احتیاج شرکت های عضو شبکه نوآوری، معرفی شرکت ها و تیم ها به شبکه سرمایه گذاری خطرپذیر کشور، صندوق های پژوهش فناوری و غیره و تخصیص وام کم بهره و حمایت های نقدی و غیرنقدی بلاعوض برای اعضای شبکه از دیگر مزیت های مشارکت در این رویداد است.

هدف از این طرح تسهیل استقرار، آموزش، سرمایه گذاری و رشد و توسعه شرکت های نوپای دیجیتال کشور است. چنانچه استارتاپ یا شرکتی فعال در عرصه فناوری های نوظهور احتیاج به فضا برای استقرار اعضای تیم خود داشته باشد، می تواند با مشارکت در این رویداد از مزایایی، چون دریافت انواع حمایت های مادی یا معنوی از جمله سرمایه گذاری و یا خدمات مشاوره و آموزشی برخوردار گردد.

اینوسنتر نخستین مرکز توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است که از حرکت زیست بوم استارتاپی به سمت فناوری های نوین حمایت می نماید. استارتاپ ها، تیم های فناور، مراکز نوآوری و شتابدهنده ها در صورت تمایل به پیوستن به این شبکه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اینجا مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1559

به "حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتالی ، سرمایه گذاری های خطرپذیر افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتالی ، سرمایه گذاری های خطرپذیر افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید