خبرنگاران رسانه اولین ها است

به گزارش اخبار ورزشی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی طی پیامی خبرنگاران را رسانه اولین ها خواند و سالگرد بیست سالگی این رسانه را تبریک گفت.

خبرنگاران رسانه اولین ها است

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش اخبار ورزشی، علی وحدت طی پیامی سالگرد 20 سالگی خبرگزاری دانشجویی ایران (اخبار ورزشی) را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

اخبار ورزشی را از دوران دانشجویی ام می شناسم و به خوبی به یاد دارم که در اواخر دهه هفتاد تأسیس یک خبرگزاری غیر دولتی با ماهیت کاملاً دانشجویی سر زبان ها افتاد. از همان دوران معمولاً اخبار را از اخبار ورزشی پیگیر بودم و همیشه در طول این سال ها صحت و بی طرفی را در آن جسته ام.

حالا این نهاد رسانه ای جوانی برومند و 20 ساله شده است و رفته رفته می رود تا با ورود به دوران پختگی، نقش خود را در همه عرصه ها و به خصوص حوزه های تخصصی به اثبات برساند. اخبار ورزشی را شاید بتوان رسانه اولین ها نامید؛ اولین خبرگزاری غیردولتی، نخستین رسانه دانشجویی و… اما ورود اخبار ورزشی به پوشش اخبار حوزه فناوری و نوآوری از همه بیشتر برای من مؤثر و مهم جلوه گر بوده است.

حاصل کار رسانه های خوب و امیدبخش در این حوزه اولاً در دل ملت رشید ایران امید و افتخار می آفریند و ثانیاً به جوانان فعال در بخش های دانش بنیان انگیزه داده و امکان دیده شدن تلاش های ایشان را ممکن می سازد.

آغاز دهه سوم فعالیت اخبار ورزشی را به تمامی اخبار ورزشی، سردبیران و مدیران آن تبریک می گویم و آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

علی وحدت - 16 آذر ماه 98

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 535

به "خبرنگاران رسانه اولین ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رسانه اولین ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید