خبرنگاران 50 دستگاه آمبولانس آماده تحویل به ناوگان امدادی کشور

به گزارش اخبار ورزشی، تهران - خبرنگاران- 50 دستگاه خودروی آمبولانس پیشرفته تجهیز شده توسط ایران خودرو دیزل، برای استفاده در ناوگان امدادی و خدمت رسانی به ستاد مبارزه با کرونا آماده تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

خبرنگاران 50 دستگاه آمبولانس آماده تحویل به ناوگان امدادی کشور

به گزارش روز یکشنبه ایران خودرو، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو هنگام بازدید از آمبولانس های آماده تحویل به وزارت بهداشت، از زحمات و تلاش های جامعه پزشکی و پرستاری که در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند، قدردانی کرد.

وی گفت: ایران خودرو آماده هرگونه همکاری با وزارت بهداشت، درمان، آموزش پزشکی و تجهیز کاروان های سلامت این وزارتخانه است.

مقیمی شرح داد: از 64 دستگاه آمبولانسی که قرار بود به وزارت بهداشت تحویل داده شود، امروز 50 دستگاه آماده تحویل شده و 14 دستگاه باقی مانده نیز به زودی ترخیص و تحویل خواهد شد.

وی تاکید کرد: آمبولانس های تحویل شده از نوع اسپرینتر 315 بنز دیزلی است که با عالی ترین استانداردهای زیست محیطی روز از منظر شاسی و تجهیزات پزشکی ساخته و تحویل می شود.

اقدامات پیشگیرانه ایران خودرو در مقابله با ویروس کرونا

مقیمی ضمن تاکید بر لزوم همکاری همه ارگان ها و دستگاه های دولتی در خصوص مقابله با ویروس کرونا گفت: در ایران خودرو، با کنترل های شبانه روزی و پایش های مستمر سلامت کارکنان و به کارگیری ساز و کارهای متنوع در پیشگیری از ابتلای کارکنان به کرونا، امکان ورود این ویروس به ایران خودرو به حداقل رسیده است.

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به رعایت نکات پیشگیرانه در این شرکت، از جمله ضدعفونی کردن سالن های تولیدی، توزیع ماسک، کنترل مستمر دمای بدن پرسنل، کاهش ساعات کاری بانوان و مرخصی اجباری آن دسته از کارکنان که در گروه حساس قرار دارند و توجه به سلامت پرسنل را از اولویت های مهم ایران خودرو در این روزها بر شمرد.

وی گفت: اقدامات پیشگیرانه ایران خودرو افزون بر کارکنان، در سطح خانواده ها نیز گسترش یافته و اقلام و بسته های بهداشتی و آموزشی در اختیار خانواده ها نیز قرار گرفته و خواهد گرفت

مقیمی، رعایت بهداشت فردی را از مهمترین اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا دانست و خاطر نشان کرد : با تدابیر اندیشیده شده و پایش های مستمر سلامت پرسنل و ضد عفونی محیط کار، هرگونه مورد مشکوک مبتلا به کرونا به مراکز تخصصی درمانی منتقل می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 738

به "خبرنگاران 50 دستگاه آمبولانس آماده تحویل به ناوگان امدادی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 50 دستگاه آمبولانس آماده تحویل به ناوگان امدادی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید