داماد قلابی دوباره به دام پلیس افتاد

به گزارش اخبار ورزشی، کلاهبردار حرفه ای که با وعده ازدواج، زنان و دختران را فریب می داد و از آن ها کلاهبرداری می کرد بار دیگر بازداشت شد.

داماد قلابی دوباره به دام پلیس افتاد

به گزارش گروه اجتماعی اخبار ورزشی، تحقیقات دوباره پلیس برای بازداشت مجرم سابقه دار که ناصر نام دارد از 11 تیرماه امسال به جریان افتاد.

آن روز زنی 45 ساله وارد کلانتری 101 تجریش شد و ماجرای شکایت خود را مطرح کرد. او گفت: 12 روز قبل در یکی از سایت های دوستیابی با مردی به نام ناصر آشنا شدم. او خودش را دندانپزشک و جراح فک معرفی کرد. بعد از کمی چت کردن ارتباط ما بیشتر شد و به صورت تلفنی شروع به حرف زدن کردیم. ناصر به من ابراز علاقه کرد و پیشنهاد ازدواج هم داد که به او اعتماد کردم.

زن جوان در توضیح کلاهبرداری هم گفت: ناصر ساعتی قبل تماس گرفت و گفت: یکی از بستگانش که کارمند شرکت نفت است، می خواهد خانه اش در جنوب شهر را به قیمت پایینی به فروش برساند. ناصر از من خواست که آپارتمان او را بخرم که قبول کردم. من 259 میلیون تومان پس انداز 27 ساله کارمندی ام را به حساب ناصر واریز کردم. پس از آن هر چه با ناصر تماس می گیرم گوشی او خاموش است. من در مدتی که با ناصر ارتباط داشتم هیچ آدرسی از او نداشتم و تنها راه ارتباط همین شماره تلفن بود.

بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. کارآگاهان در اولین گام به سراغ بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار رفتند و ناصر را که قبلاً بار ها به همین اتهام بازداشت شده بود شناسایی کردند. در حالی که بررسی ها در جریان بود، چهار شکایت مشابه به پلیس گزارش شد.

شکایت ها حکایت از این داشت که زنان و دختران به همین شیوه در دام ناصر گرفتار شده و متهم در مجموع 41 میلیون تومان از آن ها کلاهبرداری کرده بود.

کارآگاهان پلیس همچنین در بررسی تماس های ناصر، زنی به نام اکرم را هم شناسایی کردند. اکرم گفت: مدتی قبل بود که در یک سایت همسریابی با ناصر آشنا شدم. او خودش را پزشک و جراح معرفی کرد و زمانی که از من درخواست پول کرد احتمال دادم که فردی کلاهبردار باشد برای همین ارتباطم را قطع کردم.

در شاخه دیگری از بررسی ها مخفیگاه متهم در خیابان جنت آباد شمالی شناسایی و متهم اول آبان ماه بازداشت شد. متهم در اولین بازپرسی ها اتهامش را انکار کرد، اما وقتی با شاکی روبرو شد به جرمش اعتراف کرد.

او گفت: از مدت ها قبل به همین شیوه شروع به کلاهبرداری از زنان و دختران می کنم. ابتدا برای خودم یک بیوگرافی دروغین می سازم و در سایت های دوستیابی و همسر یابی عضو می شوم و بعد از آن زنان و دختران مجرد را شناسایی و با وعده ازدواج یا خرید خودرو، ملک و تهیه وام بدون بهره آن ها را فریب داده و پول هاشان را سرقت کرده و سپس گوشی تلفن همراهم را خاموش می کردم و سپس به سراغ سوژه های تازه می رفتم.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: تحقیقات برای شناسایی جرائم بیشتر متهم در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران جریان دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 449

به "داماد قلابی دوباره به دام پلیس افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داماد قلابی دوباره به دام پلیس افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید