دردسر عظیم استقلال در آستانه ملاقات با مس رفسنجان خبرنگاران

به گزارش اخبار ورزشی، استقلال در شرایطی باید در شروع نیم فصل دوم برابر مس رفسنجان قرار بگیرد که مهدی قایدی و رشید مظاهری آمادگی کافی را برای این ملاقات ندارند.

دردسر عظیم استقلال در آستانه ملاقات با مس رفسنجان خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پس از یک روز تعطیلی، امروز جلسه تمرینی آبی پوشان برای ملاقات مقابل مس رفسنجان برگزار گردید. پس از شکست برابر سپاهان، این هشتمین جلسه تمرینی بود که مهدی قایدی مهاجم استقلال در تمرینات تیمش حضور پیدا نکرد تا شرایط او برای ملاقات مقابل مس پیچیده گردد.

مهدی قایدی که در ابتدا عنوان شده بود دچار سرماخوردگی شده است، به دلیل اعتراض به مفاد قراردادش، خواهان اصلاح مبلغ آن شده است. ظاهرا دستمزد قایدی یکی از پایین ترین مبالغ باشگاه و هم تراز با یکی از بازیکنان استقلال است که جایی در ترکیب اصلی تیم ندارد.

قایدی که موثرترین بازیکن استقلال در نیم فصل نخست است، یکی از مهره های کلیدی تیم فکری است و عجیب است که مدیران استقلال تا به امروز برای این غیبت های باشوی کوچک در تمرینات راه حلی پیدا نکرده اند. استقلال در حالی باید روز دوشنبه به مصاف مس برود که قایدی در هیچ کدام از تمرینات تاکتیکی تیم فکری حضور نداشته است.

با توجه به اینکه آبی پوشان باید روز یکشنبه راهی رفسنجان شوند، عملا تنها 3 جلسه تمرینی دیگر پیش روی این تیم است و حتی در صورتی که قایدی از فردا به تمرینات تیم هم اضافه گردد، بسیار بعید به نظر می رسد او بتواند استقلال را در این بازی مهم همراهی کند.

رشید مظاهری دیگر بازیکن استقلال است که در تمرینات اخیر به صورت جسته و گریخته حضور داشته است. او امروز در تمرینات تیمش حضور داشت، اما از فضای مجازی و رسانه های دیگر خبر می رسد که فکری به سیدحسین حسینی آماده باش داده است تا خودش را برای ملاقات مقابل مس آماده کند.

به هر حال محمود فکری در این مدت هرگز مصاحبه ای درخصوص غیبت های قایدی انجام نداد و معین نیست به مدیران تیم برای حل مشکل قایدی فشار آورده است یا نه، ولی تصمیم او برای انتخاب دروازه بان استقلال در بازی با مس بسیار حائز اهمیت است. تصمیم فکری مبنی بر استفاده از حسینی در بازی با نفت مسجدسلیمان و گل بخودی این سنگربان، موجب نقدها شدیدی از فکری شد، اما اشتباهات مظاهری در بازی آخر مقابل سپاهان دست فکری را برای تغییرات احتمالی درون دروازه تیمش باز گذاشته است.

به هر حال به طور کلی بعید به نظر می رسد قایدی در رفسنجان به میدان برود مگر اینکه او از فردا در تمرینات حاضر شده و شرایط اضطراری استقلال باعث گردد فکری او را به کار بگیرد، اما شانس مظاهری و حسینی برای حضور درون چارچوب به سمت حسینی سنگینی می نماید. شاید تا روز دوشنبه اندیشه ها و تفکرات فکری باعث گردد در تصمیماتش تجدید نظر کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1380

به "دردسر عظیم استقلال در آستانه ملاقات با مس رفسنجان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر عظیم استقلال در آستانه ملاقات با مس رفسنجان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید