روایت ماکس ورستاپن از اشتباهات تلخ در فرمول یک

به گزارش اخبار ورزشی، ماکس ورستاپن، راننده تیم ردبولز که به اشتباهات تلخ در فرمول یک شناخته می گردد مطالب جدیدی را در این رابطه اعلام کرد.

روایت ماکس ورستاپن از اشتباهات تلخ در فرمول یک

به گزارش خبرنگاران و به نقل Racer، ماکس ورستاپن در 17 سالگی با تیم تورو روسو در رقابت های فرمول یک شرکت کرد و به عنوان جوان ترین راننده این رقابت ها معرفی گردید. این راننده بلژیکی تاکنون در پنج گرندپری به عنوان قهرمانی دست یافت اما همچنان به عنوان راننده ای شناخته می گردد که اشتباهات تلخی را مرتکب شده است.

ماکس ورستاپن، راننده تیم ردبولز در این رابطه گفت: در رقابت های فرمول 3 فقط یک سال شرکت کردم، البته در فرمول یک مرتکب اشتباهاتی می شوم که دیگران در رده های پایین تر انجام می دهند، البته فکر می کنم این اشتباهات برای من طبیعی هستند. ترجیح می دهم به جای شرکت در رقابت های دسته پایین تر در بالاترین سطح مرتکب اشتباهات شوم و از آنها چیزهای یاد بگیرم. اشتباهات در آینده برای من ارزشمند خواهند بود.

وی اضافه نمود: من اکنون در سن خودم راننده بسیار باتجربه ای هستم. از زمان کودکی که با پدرم کار می کردم می خواستم درباره ماشین نظر بدهم. هیچ گاه احساس فشار بزرگی روی خودم را نداشتم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 143

به "روایت ماکس ورستاپن از اشتباهات تلخ در فرمول یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت ماکس ورستاپن از اشتباهات تلخ در فرمول یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید