تور ارزان روسیه: روسیه: تحریم بلاروس به علت بحران پناه جویان غیرمنطقی است

به گزارش اخبار ورزشی، نماینده روسیه در سازمان ملل قصد غرب برای تحریم بلاروس به علت بحران پناهجویان را غیرمنطقی توصیف کرد.

تور ارزان روسیه: روسیه: تحریم بلاروس به علت بحران پناه جویان غیرمنطقی است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، واسیلی نبنزیا نماینده روسیه در سازمان ملل شامگاه سه شنبه گفت که تهدید غرب درباره اعمال تحریم علیه بلاروس به علت بحران مهاجران غیرمنطقی است.

وی که در جریان نشست شورای امنیت سازمان ملل صحبت می کرد، افزود: زمانی که اتفاق مشابهی در دیگر مرزهای اتحادیه اروپا روی داد و مهاجران از کشورهای دیگر به سوی اتحادیه اروپا روانه بودند، صحبتهای شما کاملا متفاوت بود.

این مقام روس افزود: الان شما به تحریم تهدید می کنید. چه کسی را؟ چرا؟ چون نمیخواهید از پناهجویانی که در پی رسیدن به اتحادیه اروپا هستند استقبال کنید؟ علتی ندارد مسئولیت را دائما بر عهده طرف بی گناه بگذارید.

وی گفت: پناهجویان در مرزهای بلاروس با لهستان و لیتوانی در کوشش برای رسیدن به اتحادیه اروپا هستند و قصدی برای باقی ماندن در بلاروس ندارند.

نبنیزیا پرسید: چه کسی در حال ایجاد بحران است در حالی که اقدام به گذاشتن سیم خاردار و انتقال نظامیان به مرز می نماید.

طی روزهای اخیر هزاران پناهجو در مرز بلاروس با لهستان مستقر شده و مقام های لهستانی با قرار دادن سیم خاردار و استقرار ارتش در مرز، مانع از ورود مهاجران به اتحادیه اروپا می شوند.

این در حالی است که شرایط در مرز بلاروس با لهستان بسیار بغرنج بوده و پناهجویان در سرمای شدید با کمبود موادغذایی و آب روبرو هستند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1754

به "تور ارزان روسیه: روسیه: تحریم بلاروس به علت بحران پناه جویان غیرمنطقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: روسیه: تحریم بلاروس به علت بحران پناه جویان غیرمنطقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید