ساخت دنباله Horizon: Zero Dawn ظاهرا شروع شده است

به گزارش اخبار ورزشی، استودیوی بازی سازی گوریلا گیمز تا پیش از عرضه ی هورایزن (Horizon: Zero Dawn) فقط به ساخت سری بازی های کیل زون مشغول بود. با این حال، تلاش های این استودیو برای ورود به سبک و دنیایی جدید، به خوبی نتیجه داد؛ طوری که بازی Horizon: Zero Dawn توانست به یکی از پیروز ترین باز ی های چند سال پیش تبدیل شود و چه از سوی منتقدان و چه از سوی بازی کننده ها، بازخورد شگفت انگیزی دریافت کند. به نظر می رسد که ساخت دنباله این بازی در گوریلا گیمز شروع شده باشد.

ساخت دنباله Horizon: Zero Dawn ظاهرا شروع شده است

موفقیت و محبوبیت هورایزن، ساخت دنباله ای برای آن را به موضوعی اجتناب ناپذیر تبدیل می کند؛ طوری که مطمئنا باید منتظر رونمایی از دنباله هورایزن برای کنسول نسل بعد سونی باشیم. تا به امروز به وضوح درباره وجود این دنباله نشنیده و از اینکه گوریلا گیمز ساخت آن را به جدیت شروع کرده، مطمئن نبودیم. کشفی تازه توسط بر و بچه های نشریه GamesRadar شروع ساخت دنباله هورایزن در گوریلا گمیز را کم و بیش تایید کرده است.

گوریلا گیمز در بخش استخدام وب سایت خود خبر داده است که به دنبال یک متخصص فنی و هنری پوشش گیاهی می گردد. در توضیحات این شغل آمد است که آن ها به دنبال یک متخصص برای اجرای فنی پوشش گیاهی در دنیای خیره کننده هورایزن هستند.

بیش از دو سال از عرضه بازی هورایزن و حتی بسته الحاقی آن یعنی The Frozen Wilds می گذرد. سونی هم مدت هاست برنامه های خود برای کنسول پلی استیشن 4 را بسته و به وضوح از کنسول بعدی شان یعنی پلی استیشن 5 صحبت می کند. در نتیجه با اطمینان می توان گفت که گوریلا گیمز مشغول ساخت محتوای بیشتر برای بازی هورایزن نیست، بلکه ساخت قسمت بعدی این بازی شروع شده است.

به غیر از این شغل، گوریلا گیمز در وب سایت خود از چند موقعیت شغلی دیگر صحبت کرده است. در توضیحات دیگر موقعیت های شغلی آمده است که این استودیو می خواهد یک بازی محیط باز بسازد که احتمالا به همان هورایزن بعدی اشاره دارد.

این استودیوی بازی سازی چند وقت پیش گفته بود که می خواهند گسترش پیدا کنند و تعداد اعضای خود را به 400 نفر یا حتی بیشتر، افزایش دهند. گوریلا گیمز حتی مشغول ساخت یک ساختمان جدید و بسیار بزرگ برای خود در راستای تحقق برنامه های جدید خود است.

چند وقت پیش شنیدیم که این استودیو کارگردان قسمت اخیر رینبو سیکس را استخدام کرده است. در نتیجه دور از ذهن نیست تا در کنار هورایزن بعدی، یک بازی چند نفره آنلاین هم از سوی گوریلا گیمز ببینیم. ممکن است این بازی حتی یک کیل زون جدید برای پلی استیشن 5 باشد.

در کنار ساخت هورایزن بعدی و یک بازی چند نفره آنلاین، گوریلا گیمز یکی دو سال گذشته را هم چنین مشغول همکاری با کوجیما پروداکشنز بوده است؛ طوری که گفته شده به غیر از ارایه موتور پایه دسیما به هیدئو کوجیما و پشتیبانی فنی از آن7 ده ها نفر از اعضای گوریلا گیمز در ساخت پروژه بزرگ دث استرندینگ، کمک کرده اند.

این طور که به نظر می رسد، گوریلا گیمز و سونی برنامه های بزرگی برای نسل بعد و کنسول پلی استیشن 5 دارند؛ کنسولی که عرضه آن برای پاییز سال آینده برنامه ریزی شده است. در نتیجه، به این زودی ها نباید منتظر شنیدن اخباری رسمی از پروژه های بعدی گوریلا گیمز باشیم.

منبع: گیم اسپات

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 466

به "ساخت دنباله Horizon: Zero Dawn ظاهرا شروع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت دنباله Horizon: Zero Dawn ظاهرا شروع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید