ساخت گلخانه هیدروپونیک در 5 هکتار عملیاتی می گردد، ایجاد مدرسه عالی مهارتی حقوق

به گزارش اخبار ورزشی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: با احداث گلخانه پنج هکتاری هیدروپونیک که عملیات اجرایی آن از ابتدای تابستان 99 شروع خواهد شد به درآمدزایی غیرشهریه ای پایدار خواهیم رسید.

ساخت گلخانه هیدروپونیک در 5 هکتار عملیاتی می گردد، ایجاد مدرسه عالی مهارتی حقوق

جهت دریافت خدمات اجرای گرین روف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

نعمت الله نعمتی در تبادل نظر با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری اخبار ورزشی در تشریح برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در سال 99 اظهار کرد: اهداف و دستور کارهای واحد دامغان در سال 99 منطبق با برنامه طراحی شده برای رسیدن به اهداف قابل وصول میان مدت و درازمدت خواهد بود.

وی گفت: با ادامه روال موفقیت های تجربه شده در حوزه داروسازی، حداقل شاهد فراوری چهار نمونه دارو خواهیم بود و با احداث سرای نوآوری پسته زیرمجموعه عملیاتی مرکز تحقیقات در تمام زمینه های مربوط به طرح پایش، فرآوری، برندسازی و تجاری سازی ایده های مربوط به این محصول جهانی اقدام می کنیم.

تأکید بر افزایش درآمدهای غیرشهریه ای

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان، جذب هیئت علمی در گروه داروسازی را از اولویت های این دانشگاه در امسال برشمرد و با تأکید بر افزایش درآمدهای غیرشهریه ای به اخبار ورزشی گفت: با ایجاد مدرسه عالی مهارتی حقوق، افزایش و جذب بیشتر دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی و البته توسعه مدارس سما در حیطه آموزشی کوشش خواهیم کرد تا بیشترین سهم آموزشی را داشته باشیم.

نعمتی متذکر شد: در بُعد پژوهشی نیز درصدد هستیم تا با نمایه کردن دو عنوان از مجلات در ISI به فرایند توفیقات پژوهشی در این بخش ادامه دهیم و با افزایش خدمات آزمایشگاهی به افزایش درآمدها در این بخش هم امیدوار هستیم.

وی اعلام کرد: آزمایشگاه آموزشی برای همکاری با ادارات و نهادها به ویژه آموزش و پرورش از ایده های مهمی است که در امسال راه اندازی می گردد و با مجموعه کاملی از آزمایش های متعدد علمی ویژه دانش آموزان از ابتدایی تا متوسط دوم و آمادگی آزمون سراسری با همکاری مجرب ترین کارشناسان در خدمت دانش آموزان خواهیم بود و این طرح اهمیت خاصی در همکاری های دو سویه مردم و دانشگاه دارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان با توجه به موفقیت کشت گیاهان گلخانه ای هیدروپونیک در سال 98 و موفقیت این طرح در بخش آزمایشی اطمینان خاطر داد که با احداث گلخانه پنج هکتاری هیدروپونیک که عملیات اجرایی آن از ابتدای تابستان 99 شروع خواهد شد به درآمدزایی غیرشهریه ای پایدار خواهیم رسید.

انتهای پیغام/4078/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 713

به "ساخت گلخانه هیدروپونیک در 5 هکتار عملیاتی می گردد، ایجاد مدرسه عالی مهارتی حقوق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت گلخانه هیدروپونیک در 5 هکتار عملیاتی می گردد، ایجاد مدرسه عالی مهارتی حقوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید