فال روزانه جمعه 24 شهریور 1396

به گزارش اخبار ورزشی، فال روزانه جمعه 24 شهریور 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه جمعه 24 شهریور 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج سنبله (Virgo)
  • ماه در موقعیت برج سرطان (Cancer)

فال روزانه جمعه 24 شهریور 1396

فروردین

اصلا تحمل آن که محدودتان کنند را ندارید و دلتان می خواهد آزادانه حرکت کنید و فضای کافی داشته باشید تا به راحتی نفس بکشید و به دنبال علایق و خواسته هایتان بروید. برای این که به آزادی مورد نظرتان برسید باید یاد بگیرید به صورت موقتی هم که شده کلمه نه را با خیال راحت به کار بگیرید. البته این را به یاد داشته باشید که هرچقدر هم تلاش کنید نمی توانید به همه چیزهایی که می خواهید برسید و وقت کافی برای انجام همه کارهای مورد علاقه تان و رسیدن به همه آرزوهایتان را نخواهید داشت. این قانون برای همه یکسان است، همه ما همیشه و تحت هر شرایطی کمبودهایی در زندگی خود داریم، پس از داشته ها و توانایی هایتان لذت ببرید .

اردیبهشت

گاهی انسان آنقدر درگیر جاه طلبی های خود می شود که فراموش می کند گاهی استراحتی به خود داده و به روح خود نیز رسیدگی کند. خوشبختانه امروز زمان خوبی است برای این که بدون داشتن هیچ احساس گناهی به خودتان کمی استراحت بدهید و خودتان را از استرس و فشار کاری روزمره دور کنید و قبل از آنکه خیلی دیر شود به خودتان زمان هدیه کنید. اگر قصد دارید کاری کنید بی گدار به آب نزنید و قبل از هر کاری برای قدم هایی که می خواهید بردارید برنامه ریزی کنید. شما دلتان می خواهد خوش باشید و از روز تعطیلتان لذت ببرید، اما اطرافیانتان خیلی جدی و بی حوصله هستند. تسلیم این حال آنها نشوید و سعی کنید با این همه انرژی که دارید حال و هوایشان را تغییر دهید .

خرداد

امروز به صورت غیر منتظره با فرشته ای دیدار خواهید داشت که به صورتی معجزه آسا یکی از آرزوهایتان را برآورده می کند. شاید یکی از دوستان و یا همکارانتان شما را با کاری که فکرش را هم نمی کنید غافلگیر کند. یا یک نفر شما را به ریسک کردن و انجام کاری که مدتی است دارید به آن فکر می کنید ولی جسارت انجامش را ندارید تشویق کند. این اتفاقات نشانه هایی هستند با این پیام که باید از لاک خودتان بیرون بیایید و زنجیرهایی که دست و پایتان را بسته و مانع پیشرفتتان می شوند را بشکنید. یا کاری را انجام ندهید، یا بعد از انجام دادن آن خودتان را سرزنش نکنید و با پشیمانی و عذاب وجدان لذتی که برده اید را بر خود حرام نکنید .

تیر

این که جای خود را در رابطه عاطفی، خانواده و یا اجتماع بدانید به شما کمک می کند تا آمادگی لازم برای محاسبه قدم های بعدی خود را داشته باشید. ذهن شما این روزها سرشار از ایده های خوب است، ولی در این که کدام یک از آنها را باید انتخاب کرده و وقت و انرژی خود را صرف آن کنید دچار تردید هستید. تحلیل های منطقی در حال حاضر به شما در مشخص کردن اولویت هایتان و پیدا کردن استراتژی مناسب برای رسیدن به اهدافتان کمکی نخواهند کرد. اگر دلتان می خواهد تمام روز را روی کاناپه لم بدهید هیچ اشکالی ندارد. در خانه بمانید و از تماشای یک فیلم خوب در کنار اعضای خانواده تان لذت ببرید و خودتان را برای هفته آینده آماده کنید .

مرداد

ذهنتان آزاد و رها است و می توانید به راحتی روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید و در انجام آنها بسیار پیروز باشید. وقتی مطمئن هستید که همه چیز به نفع شما دارد پیش می رود اعتماد کردن به سرنوشت کار ساده ای است. اگر به تازگی پا از حد خود فراتر گذاشته اید امروز زمان مناسبی است برای این که رفتارهای خود را جبران کنید و از دل طرف مقابلتان در بیاورید. شما خیلی راحت خواهید توانست با رفتارهای احساسی خود دیگران را به خود جذب کنید و دل آنها را به دست بیاورید. پس نیازی نیست برای راضی کردن آنها وعده و وعیدهایی بدهید که در حد توانتان نیستند. کافی است صداقت داشته باشید تا دیگران شما را همانطور که هستید قبول داشته باشند .

شهریور

هفته گذشته برایتان خیلی شلوغ و پرکار بود ولی امروز زمان بیشتری برای استراحت خواهید داشت و می توانید نفس راحتی بکشید. امروز مسئولیت های کمتری به عهده شما هستند و می توانید از روز خود لذت ببرید. روح خود را با تجربه های خوشایندی که لبخند را به لبانتان می آورند تغذیه کنید تا انرژی خود را بازیافته و سرحال شوید. در انجام کارهایتان بیش از اندازه عجله به خرج ندهید و به خودتان برای فکر کردن و در نظر دریافت همه جوانب وقت بدهید. امروز نسبت به احوال و احساسات دیگران حساسیت بیشتری نشان می دهید و همین باعث شده است که به نظر اطرافیانتان جذاب تر و دوست داشتنی تر از همیشه باشید .

مهر

امروز به طرز غریبی احساس آزادی می کنید. شاید این چند وقت در رابطه عاطفی خود احساس محدودیت بسیار زیادی داشته اید و فکر می کرده اید که انگار دست و بالتان را بسته اند، ولی ناگهان حس می کنید این محدودیت ها از بین رفته اند و آزاد شده اید. شاید مسائل و مسائل به طور کامل حل نشده باشند و این احساس شما مقطعی و زودگذر باشد، ولی احساس امیدی که در شما زنده شده است به شما اجازه می دهد تلاش بیشتری برای پیشرفت رابطه خود داشته باشید. شما دارید احساسات خود را مخفی می کنید، اما بهترین راه این است که آنچه در دلتان می گذرد را به زبان بیاورید تا ذهنتان آزاد شود .

آبان

این که در میان تمام کارهای امروزتان بتوانید وقتی هم برای تفریح و خوشگذرانی خالی کنید خوش شانسی خیلی بزرگی خواهد بود که باید برای آن شکرگزار باشید. ولی شما به جای این که فرصت به دست آمده را غنیمت بشمارید ترجیح می دهید کارهای نیمه کاره خود را به اتمام رسانده و یا حتی اضافه کاری کنید. در انجام کارهایتان هم از هیچ کسی کمک نمی خواهید و از نتیجه کارتان هم راضی هستید و فکر می کنید که خودتان به تنهایی می توانید از پس آن بربیایید. مهم این است که خودتان از شرایط خود راضی باشید، ولی کمی استراحت در روز تعطیل حق مسلم هر کسی است، پس حق خودتان را نخورید .

آذر

امروز کارهایتان به خوبی پیش خواهند رفت و به طور کلی روز خوبی خواهید داشت. شما درک بسیار بالایی از احساسات اطرافیانتان دارید و همین شانه شما را به محلی امن برای گریستن و تکیه دادن تبدیل می کند. پس سعی کنید امروز به احساسات و شرایط روحی اطرافیانتان توجه بیشتری داشته باشید، یکی از عزیزانتان به کمکتان نیز دارد. نگرش شما به زندگی همچون یک کودک است و این موضوع کسانی که می خواهند وقت خوبی را بگذرانند به دنبال شما می کشاند. شادی و بازیگوشی شما بیش از همیشه است و با شوخ طبعی خود همه را به وجد می آورید. دلیلی ندارد که جلوی این همه خوشحالی خود را بگیرید. بخندید تا دنیا به رویتان بخندد .

دی

امروز قدرت تخیل شما هیچ حد و مرزی نمی شناسد و رویاهایتان ممکن است شما را به یک فرار غیر منتظره تشویق کنند. نیازی نیست که دیگران این انفجار خلاقیت در شما را ببینند و یا حس کنند، می توانید آن را در چارچوب ذهن خودتان حفظ کنید. برای این که این استعدادهای هنری که در وجودتان فعال شده اند را به کار بگیرید بد نیست در خانه تان کمی تغییر دکوراسیون ایجاد کنید و یا به هر روش دیگری که خودتان دوست دارید به آن اجازه بروز بدهید. رفتارهای همراه با تردید و دودلی دیگران شما را کلافه کرده است، لزومی ندارد حتما منتظر آنها بمانید، شما راه خودتان را ادامه بدهید، آنها هم هروقت حاضر بودند خودشان را به شما خواهند رساند .

بهمن

ای کاش می شد این همه شور و هیجانی که امروز دارید را یک جایی برای روز مبادا ذخیره کنید. شما می خواهید امروز یکی از آن روزهای وق العاده باشد که در آن با پیروزیت هایتان رکوردشکنی می کنید، ولی مواظب باشید باری سنگین تر از توانتان بلند نکنید و لقمه های بزرگتر از دهانتان برندارید. اگر نمی خواهید فردا از لحاظ فیزیکی و روانی احساس خستگی کنید باید امروز این همه انرژی که در خود حس می کنید را تا حدودی مهار کنید. امروز بیان کردن احساساتتان برای شما بسیار راحت تر از همیشه است، اگر چیزی هست که مدت هاست ذهنتان را درگیر کرده و دلتان می خواهد آن را به زبان بیاورید اکنون بهترین زمان برای گفتن این حرف است .

اسفند

امروز اگر امکانش را دارید گوشی تلفن همراهتان را خاموش کنید و بیخیال ایمیل ها و پیام ها و شبکه های اجتماعی مختلف شوید. این دقیقا همان چیزی است که شما برای رسیدن به آرامش و کنار گذاشتن نگرانی ها و استرس به آن نیاز دارید. با این روش دیگران نمی توانند مزاحم شما شوند و می توانید با خیال راحت ذهنتان را روی برنامه هایی که برای روز تعطیلتان داشته اید تمرکز کنید. اگر هم هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید به چنان آرامشی خواهید رسید که فکرش را هم نمی توانید بکنید. اطرافیانتان به نظر بیش از اندازه حساس شده اند و با رفتارهایی که به نظر خودتان کاملا مودبانه هستند نیز ناراحت می شوند، کمی از آنها فاصله بگیرید تا اوضاع روبراه شود.

منبع: setare.com
انتشار: 26 دی 1399 بروزرسانی: 26 دی 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1245

به "فال روزانه جمعه 24 شهریور 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه جمعه 24 شهریور 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید