فرحانی: پشتیبانی خوبی از لحاظ بازیکن برای تیم ملی ایجاد کردیم

به گزارش اخبار ورزشی، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سرجیو نه تنها به فوتبال آبادان بلکه می تواند به فوتبال ایران یاری کند.

فرحانی: پشتیبانی خوبی از لحاظ بازیکن برای تیم ملی ایجاد کردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی اخبار ورزشی، کاظم فرحانی پس از رجحان 3 بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل سایپا گفت: ابتدا یک خسته نباشید به علی دایی به خاطر راهنمایی سایپا در هفته های گذشته و ابراهیم صادقی که اخیرا راهنمایی این تیم را برعهده گرفته است، می گویم. سایپا همواره تیم پرکوشش و سخت کوشی بوده و همواره کوشش زیادی در زمین انجام می دهد. بعد از بازی با استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی گفتم که سرجیو نه تنها به فوتبال آبادان بلکه می تواند به فوتبال ایران یاری کند که منظورم تیم ملی بود.

وی توضیح داد: در دیدار امروز از 11 بازیکن داخل زمین، 7 یا 8 بازیکن ما از آموزشگاه باشگاه بودند. در بازی امروز حتی از بازیکن 16 ساله به نام احمد شریعت استفاده کردیم. سرجیو مربی است که به جوانان اعتقاد زیادی دارد و همواره مانند یک پدر در کنار آنها است. باید از مدیریت و هیئت مدیره باشگاه تشکر کنم که در مورد سرجیو و کادرفنی سعه صدر به خرج داد و به بازیکنان اعتماد داشت و خدا را شکر جواب اعتماد خود را نیز گرفت.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه نمود: تیم ما در 6 بازی آخر خود پیروز به کسب 5 برد شد و تنها به یک تساوی رسید. تساوی که مقابل استقلال یکی از مدعیان سهمیه و قهرمانی لیگ برتر بود. باید از تک تک بازیکنان تشکر کنم که فشار زیادی را تحمل کردند. کار کردن در تیمی که مهد فوتبال است واقعا سخت است و مردم آبادان واقعا فوتبال را می فهمند. همین موضوع کار را برای بازیکنان سخت می نماید، اما همه این شرایط سخت را تحمل کردند و توانستد توانایی خود را به اجرا گذاشتند. از شاملی و همکاران آموزشگاه باشگاه نیز تشکر می کنم که از 24 بازیکن ما را 12 بازیکن آموزشگاه تشکیل دادند.

فرحانی خاطر نشان کرد: دست طرفدارانی که در این فصل سعه صدر به خرج دادند، حوصله کردند، استرس را در داخل خودشان نگه داشتند و با انرژی مثبت به بازیکنان اتفاقات خوبی را رقم زدند، می بوسم. طرفداران ما را در این فصل تنها نگذاشتند و ما نیز به جز نتایج خوب، توانستیم پشیبانی خوبی برای تیم ملی از لحاظ بازیکن در پست ها مختلف با سن کم ایجاد کنیم. محمد دریس، محمدرضا غیبشاوی، احمد شریعت، جعفر سلمانی، فاخر تهامی و دیگر بازیکنان زیر 23 سالی که فراتر از سن خود فوتبال بازی می نمایند. امیدوارم در فصل آینده با برنامه ریزی دقیق تر بتوانیم حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.

وی در مورد بررسی خوب این تیم از سایپا گفت: سایپا تیم پرکوششی است و بردن این تیم در خانه خودش کار سختی است، اما بچه ها به نحو احسن این کار را انجام دادند. سرجیو و کادرفنی به خوبی سایپا را بررسی و بر این اساس تمرینات را طراحی کردیم. با وجود اینکه بازیکنان ما روزه هستند در تمرینات کوشش کردند و نتیجه کوشش خود را نیز در زمین گرفتند.

غیبت سرجیو در نشست خبری پیش از بازی سایپا - صنعت نفت آبادان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 115

به "فرحانی: پشتیبانی خوبی از لحاظ بازیکن برای تیم ملی ایجاد کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرحانی: پشتیبانی خوبی از لحاظ بازیکن برای تیم ملی ایجاد کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید