پاسخ آذری به مدیرعامل استقلال، من اهل مزایده هستم نه مناقصه!

به گزارش اخبار ورزشی، همه چیز از جلسه سعید آذری با محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش آغاز شد. بعد از این نشست بود که اعلام شد آذری گزینه مدیرعاملی استقلال است و به زودی جای امیرحسین فتحی را می گیرد. بعد از انتشار این خبر، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال بیان کرد فتحی به کارش ادامه خواهد داد. همچنین سعید آذری هم در گفتگوهایی تاکید نمود که برنامه ای به وزارت ورزش برای مدیریت در استقلال نداده است. هرچند آذری این موضوع را تکذیب کرد ولی به نظر می رسد وی منتظر پیشنهاد مدیران عالیرتبه برای مدیریت در استقلال بوده است.

پاسخ آذری به مدیرعامل استقلال، من اهل مزایده هستم نه مناقصه!

آذری شب گذشته هم با انتشار پیغامی تاکید نمود که مذاکراتش را موقتا با دو باشگاه برای مدیریت متوقف نموده است تا تصمیم منطقی بگیرد. از سوی دیگر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال هم با حضور در یک برنامه تلویزیونی به سعید آذری هم کنایه زد و گفت: ناگهان شایعه می نمایند که مدیریت استقلال قرار است تغییر کند و می آیند برای مدیریت اعلام آمادگی می نمایند انگار که مناقصه یا فراخوان عمومی است.

بنده اهل شرکت در مزایده هستم نه مناقصه

آذری در مصاحبه با اخبار ورزشی، در واکنش به اتفاقات اتفاق افتاده طی روزهای گذشته و همچنین کنایه مدیرعامل استقلال، گفت: من این برنامه را ندیدم و علاقه ای هم نداشتم که ببینم ولی اگر منظور آقای فتحی من بوده ام، باید بگویم بنده در مزایده شرکت می کنم نه در مناقصه! اگر در رسانه ها و یا فضای مجازی نقل قول مستقیمی از من وجود دارد که گفته ام می خواهم مدیرعامل استقلال شوم، بگویند.

برای استقلال برنامه نداده بودم

مدیرعامل سابق ذوب آهن ادامه داد: متاسفانه برخی جاها عنوان شد که من برای استقلال برنامه داده ام ولی اینطور نبود. بنده در مزایده ها شرکت می کنم نه مناقصه ها! اگر صندلی مدیریت در استقلال طوری است که در یک برنامه تلویزیونی از آن به عنوان مناقصه استفاده می نمایند، مشکل من نیست.

چرا مدیرعامل پرسپولیس از این حرفها نزد؟

آذری اعلام نمود: اگر بحث حضورم در استقلال مطرح شد، صرفا به خاطر علاقه مندی طرفداران این تیم و اظهار لطفشان در صفحه شخصی ام بوده است. فقط هم بحث استقلال نبوده است. قبل از آن نام من برای مدیریت پرسپولیس هم مطرح شد ولی چرا آقای عرب که تیمش سه سال هم قهرمان شده بود، چیزی نگفت؟ آقای عرب حتی خودش استعفا کرد و رفت ولی از این حرفها نزد. این باعث افتخار و خوشحالی من است که طرفداران دو باشگاه بزرگ ایران اظهار علاقه نموده اند که مدیر باشگاهشان باشم. این نشان می دهد رزومه مدیریتی سعید آذری قوی است.

سلطانی فر مدیریت استقلال را تغییر نمی دهد

مدیرعامل سابق ذوب آهن درباره دلایل متوقف کردن مذاکراتش با باشگاه های دیگر تاکید نمود: از دو باشگاه لیگ رجحان دیگر پیشنهاد داشتم. قرار بود شب گذشته و بعد از توافق نهایی با یکی از این باشگاه ها نامش را اعلام کنم اما وقتی دیدم باز هم تقاضا هست، به احترام آنها تا روز چهارشنبه مذاکراتم را متوقف کردم. ولی باید بگویم از جمعبندی چیزهایی که در رسانه ها مطرح می گردد می توان گفت آقای سلطانی فر وزیر ورزش دست به تغییرات در مدیریت استقلال نمی زند.

آدم سیاسی نیستم

آذری یادآور شد: پیغام من به طرفداران استقلال این است که از تیم، بازیکنان، سرمربی و مدیریتشان حمایت نمایند. اینکه رسانه ها علاقه مند هستند یک مدیر قوی در استقلال کار کند، مشکل من نیست. مرا نه نماینده مجلس معرفی نموده و نه آدم سیاسی هستم. اگر هم اسمم برای استقلال و پرسپولیس مطرح شد به خاطر رزومه ام و خود مردم بوده است و همچنین رسانه هایی که عملکرد مدیران را زیر ذره بین دارند.

برای دریافت پست آویزان نمی شوم

وی با بیان اینکه برای استقلال آرزوی موفقیت دارد، گفت: جا دارد از طرفداران سپاهان، پرسپولیس، استقلال، نساجی و ذوب آهن که در این مدت به بنده محبت کردند، تشکر کنم و به تمام آنها این پیغام را بدهم که سعید آذری آدم سفارشی نیست. یکبار به فردین گفتند چرا نامت ماندگار شد که پاسخ داد به خاطر نقش هایی است که بازی نمی کردم. من هم نیازی ندارم که برای پست دریافت به دیگران آویزان شوم.

می خواستند برایم پادرمیانی نمایند

مدیرعامل سابق ذوب آهن اظهار کرد: برای کار کردن و پست دریافت التماس نمی کنم. در همین چند روز دو، سه آدم مهم با من صحبت کردند که آیا می خواهی برایت پادرمیانی کنیم که پاسخ منفی بود. مدیری که با پادرمیانی بیاید، با پادرمیانی هم می رود. من همیشه مدیر مستقلی بوده ام. حتی اگر به استقلال هم بیایم مستقل خواهم ماند و بر اساس مسئولیت هایی که هیات مدیره معین می نماید، کار می کنم؛ آنهم هیات مدیره ای که صالح و متخصص باشد. به پرونده کاری ام افتخار می کنم و نشان می دهد راستا مدیریت را درست طی نموده ام.

تقدیر سپاهان نشان داد راهم را درست رفته ام

آذری در سرانجام درباره برگزاری بازی پیشکسوتان سپاهان و ذوب آهن و تقدیر سپاهانی ها از وی گفت: سپاهان و ذوب آهن در خیلی مسائل از جمله اتفاقات فرهنگی پیش رو بوده اند. باید از مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان، محمود یاوری، امیر قلعه نویی و تمام پیشکسوتان فوتبال اصفهان تشکر کنم. وقتی باشگاه رقیب از شما تقدیر می نماید نشان می دهد که راهتان را درست رفته اید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 222

به "پاسخ آذری به مدیرعامل استقلال، من اهل مزایده هستم نه مناقصه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ آذری به مدیرعامل استقلال، من اهل مزایده هستم نه مناقصه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید