کانال های هواداری استقلال از جلسات ما خبر داشتند، اختیار نداشتیم مدیرعامل را عوض کنیم! ، باید بگویند آن 20 میلیارد چه شد؟

به گزارش اخبار ورزشی، عضو سابق هیئت مدیره استقلال گفت: معاون وزیر ورزش در جایی گفته بود که ما برای استقلال 80 درصد وقت می گذاریم و من در جواب گفتم که جای مددی و جعفر سمیعی را عوض کنید و آن وقت ببینید چقدر وقت برای چه تیمی صرف می کنید.

کانال های هواداری استقلال از جلسات ما خبر داشتند، اختیار نداشتیم مدیرعامل را عوض کنیم! ، باید بگویند آن 20 میلیارد چه شد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی عبدیان دوشنبه شب گذشته در گفت و گو با یک برنامه تلویزیونی فوتبال برتر در مصاحبه ای صریح به نکته های زیر اشاره نمود:

*هر موقع که خواستیم صحبت کنیم تیم شرایط خاصی داشت و دوستان ابهاماتی به هیئت مدیره وارد کردند که باید جواب دهم. ما با کادرفنی مشکل نداشتیم و تا روز آخر هم از آن ها حمایت کردیم.

*دوستان مصاحبه های کذبی داشتند. بعضی در خصوص قرار دادهایی صحبت می نمایند که در خصوص آن اطلاعاتی نداشتند. خیلی راحت دروغ می گوییم و تهمت می زنیم. موضوع اول موضوع اقتصادی است. اختلاف مبلغ بین اسپانسر و باشگاه بوده است. آنها می گویند یک مبلغی دادند اما باشگاه می گوید این رقم تفاوت دارد. چرا در خصوص این پولها شفاف سازی نمی گردد؟

من تا روزی که بودم اسپانسر می گفت 90 میلیارد تومان پرداختی دارد اما در هیئت مدیره می گفتند کمتر از 70 میلیارد داده شده است. بیایند بگویند این پول کجا هزینه شده است. بابت هر برد یک مبلغی پرداخت می شد و ما از مدیرعامل می پرسیدیم که از باشگاه پرداخت می گردد که او گفت از سوی اسپانسر داده شده است. باید در این مورد شفاف سازی گردد.

*ما برکنار نشدیم و استعفا دادیم. ما پنج گزینه به وزارت ورزش گفتیم که قبول نکردند. یک بار احمد مددی آمد گفت که می خواهم برای مدیریت آموزشگاه باشگاه یکی را انتخاب کنم اما از سوی دیگر وزارت ورزش هم با پیشکسوتان در این مورد جلسه گذاشته بود. ما با مددی مخالفتی نداشتیم اما می گفتیم سه روز زمان بده تا احترام پیشکسوتان حفظ گردد اما او فردای صبح آن روز مدیر آموزشگاه را معرفی کرد. زمان سرپرستی مددی مصوبه داشتیم که جابجایی با من است اما او به این موضوع توجهی نکرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1685

به "کانال های هواداری استقلال از جلسات ما خبر داشتند، اختیار نداشتیم مدیرعامل را عوض کنیم! ، باید بگویند آن 20 میلیارد چه شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانال های هواداری استقلال از جلسات ما خبر داشتند، اختیار نداشتیم مدیرعامل را عوض کنیم! ، باید بگویند آن 20 میلیارد چه شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید