5 هزار متر ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول تخریب شد

به گزارش اخبار ورزشی، دو مقام مسئول که قرار بود ویلای غیر مجازشان در فیروزکوه تخریب گردد، ابتدا از این کار ممانعت کردند، ولی با حضور دادستان، هر دو ویلا تخریب شدند.

5 هزار متر ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول تخریب شد

جهت دریافت خدمات طراحی باغ و ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در حالیکه قرار بود از صبح امروز دو ویلای غیر مجاز مربوط به بعضی مقامات مسول فعلی و پیشین در فیروزکوه تخریب گردد ممانعت و حضور در محل این افراد مانع اجرای حکم قضایی تخریب شد به شکلی که دادستان فیروزکوه شخصا برای اجرای حکم تخریب در محل حاضر شد.

رضایى، دادستان عمومى و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلاى غیرمجاز میلیاردى منتسب به دو نفر از مسئولان سابق و فعلى به مساحت 5 هزار متر مربع با ورود دادستانى اطلاع داد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه اعلام کرد: با توجه به تصرف حریم رودخانه در پى ساخت دو ویلاى غیرمجاز، رسیدگى به موضوع در دستور کار نهاده شد.

وى توضیح داد: در نهایت با ورود دادستانى و علیرغم ممانعت هایى که در راستا اجراى حکم قضایى وجود داشت، دو ویلاى مذکور تخریب شدند و حریم و بستر رودخانه آزادسازى شد.

رضایى اظهار کرد: همچنین در راستاى برطرف تصرف از حریم و بستر رودخانه، 26 مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب و 5 هکتار از اراضى بستر و حریم رودخانه آزادسازى شد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه تاکید نمود: دستگاه قضایى در راستاى اجراى قانون هیچ خط قرمزى نخواهد داشت و هر شخصى که از قانون تخطى کند قطعا با برخورد قاطع روبرو خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1273

به "5 هزار متر ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول تخریب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 هزار متر ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول تخریب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید