استاندار: راه؛ محور و زیربنای توسعه است

به گزارش اخبار ورزشی، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: راه محور و زیربنای توسعه است و تا زمانی که راه های مواصلاتی استان از شمال تا جنوب تبدیل به جاده های استاندارد نشود، هیچ توسعه ای برای استان متصور نیست.

استاندار: راه؛ محور و زیربنای توسعه است

به گزارش روابط عمومی استانداری، حسین مدرس خیابانی در نشست توسعه راه های استان با بیان اینکه راه موضوع اول استان است گفت:در سیستان و بلوچستان 23 هزار کیلومتر راه داریم که 2 هزار کیلومتر آن باید یک طرفه گردد که از این اندازه تا به امروز تنها 418 کیلومتر یکطرفه شده است.

او می گوید: با اقدامات و پیگیریهای بسیار خوبی که اجرا شده، احداث 100 کیلومتر راه یکطرفه دیگر در شمال و جنوب استان در دست اقدام است که امیدواریم طی ماههای آینده به بهره برداری برسد.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان تاکید نمود: تمرکز بر روی پروژه های نیمه تمام کافی نیست و شروع پروژه های نو به جهت تکمیل کریدور شمال جنوب و استانداردسازی محورهای مواصلاتی بایستی با جدیت در دستور کار قرار گیرد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برای تسریع در برطرف بسیاری از مسائل و کمبودهای استان، مدیران باید جهادی خدمت کنند و برای تحقق این موضوع دستگاه نظارتی هم از کار جهادی مدیران پشتیبانی و حمایت کنند.

او اضافه نمود: در واقع مدیرانی که با روحیه جهادی و بدون بودجه و امکانات پروژه را جلو می برند و در راستای خدمات رسانی و جلب رضایت مردم کوشش می کنند، نه تنها باید زیر سوال بروند بلکه بایستی مورد تقدیر واقع شوند. اما در کنار این حمایت، نظارت برای پیشگیری از انحراف به وسیله دستگاه های نظارتی ضروری است.

حسین مدرس خیابانی گفت: هیچ یک از موضوعات مهم استان نباید بدون مطالعه باشد و با وجود این همه دانشگاه و مراکز پژوهشی در استان تنها عامل متوقف شدن پروژه ها فقط بودجه و اعتبار باشد.

او در ادامه از شروع نهضت آسفالت کوچه ها و معابر شهر زاهدان به وسعت 22000 مترمربع و جمع آوری نخاله ها و زباله های شهری به وسیله شهرداری تا شب عید اطلاع داد و اضافه نمود: دستگاه های اجرایی هم بایستی در اجرای این پروژه مهم شهرداری را پشتیبانی کنند و هر نقطه ای که نخاله ها مربوط به دستگاه ها می باشد، سریعاً نسبت به جمع آوری آن اقدام کنند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1885

به "استاندار: راه؛ محور و زیربنای توسعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار: راه؛ محور و زیربنای توسعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید