اطمینان به مردم درباره تأمین بنزین مورد احتیاج مسافران

به گزارش اخبار ورزشی، به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی امروز آدینه در تماس های جداگانه با وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کشور و نفت، ضمن گفت وگو در مورد فرایند اجرای دقیق طرح فاصله گذاری اجتماعی، دستورات لازم را در حوزه وظایف هر یک از این وزارتخانه ها صادر کرد.

اطمینان به مردم درباره تأمین بنزین مورد احتیاج مسافران

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

وی در این تماس ها تاکید نمود که فرایند اجرای این طرح در مورد بازگشت مسافران نوروزی باید به گونه ای باشد که در مبادی ورودی و خروجی شهرها ازدحام ایجاد نکند و فرایند پیشبرد طرح غربالگری را کند نسازد.

رئیس جمهور در گفت وگو با بیژن زنگنه وزیر نفت، دستورات لازم را برای تامین بنزین مورد احتیاج مسافران صادر و تاکید نمود که به مردم اطمینان داده گردد که هیچ خللی در تمام ساعات روز برای تامین بنزین مورد احتیاج ایجاد نخواهد شد، و هیچ مسئله ای برای تامین بنزین مورد احتیاج وجود ندارد و مردم به شایعات بی اساس توجه نکنند.

روحانی در تماس با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز با اشاره به محدودیت های آمد و شد درون شهری و برون شهری در چارچوب طرح فاصله گذاری اجتماعی، اظهار کرد که باید تمام محدودیت ها طبق ابلاغیه های کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا انجام گیرد و فرایند اجرای این ابلاغیه ها دقیق انجام گرفته و از هرگونه اقدام سهل گیرانه و یا سختگیرانه خارج از مفاد ابلاغیه ها، پرهیز گردد.

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت حسن اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: این طرح در راستای حفظ سلامت مردم و مدیریت متمرکز مبارزه با ویروس کرونا است و در نحوه اجرا نباید امنیت خاطر جامعه را خدشه دار نماید.

روحانی در پی گفت وگو با وزیران نفت و کشور، در تماسی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن دریافت گزارش های جدید از اقدامات این وزارتخانه و ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید نمود که تمام دستگاه های ذیربط به ویژه وزارتخانه های بهداشت و کشور باید در مورد پاسخگویی بهنگام و برطرف شبهه ها و مقابله با شایعاتی که در فضای عمومی کشور منتشر می گردد، اقدامات لازم را به عمل آورند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 792

به "اطمینان به مردم درباره تأمین بنزین مورد احتیاج مسافران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطمینان به مردم درباره تأمین بنزین مورد احتیاج مسافران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید