بازتاب جهانی نمایش تمسخرآمیز هالک دروغین؛ داور سجاد غریبی را نجات داد!

به گزارش اخبار ورزشی، نمایش عجیب و تمسخرآمیز سجاد غریبی در مبارزه با رقیب قزاقستانی اش نقدها زیادی را همراه داشته است.

بازتاب جهانی نمایش تمسخرآمیز هالک دروغین؛ داور سجاد غریبی را نجات داد!

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، هالک ایرانی کمتر از 2 دقیقه در اولین بازی خود در بوکس دوام آورد و از طریق رقیب سنگین وزن قزاق خود ناک اوت شد. این دو، مدت ها خواستار مبارزه با یکدیگر بودند و پایان ماه گذشته با امضای قراردادی این مسابقه نهایی شد.

این مسابقه برای شش راند دو دقیقه ای برنامه ریزی شده بود، ولی در همان راند اول هالک بادکنکی ایرانی شکست خورد و نتوانست به مبارزه ادامه دهد.

هیچ کدام از این افراد جرأت نداشتند لباس های خود را برای این مبارزه درآورند. مدت ها شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه عکس های سجاد غریبی در شبکه های اجتماعی که ماهیچه های باورنکردنی را نشان می داد ویرایش شده است، به همین دلیل او شب گذشته تی شرت را از تنش خارج نکرد.

در این مبارزه از همان دور اول مشخص بود که تیتان - با نام واقعی جومانوف آلمات باخیتوویچ - بسیار آماده تر از غریبی است. غریبی تنها یک مشت توانست به سمت حریفش بزند و در واقع به طور مداوم پشت خود را به حریفش کرده بود و در همان دقیقه اول ناک اوت شد.

او به بازی برگشت، ولی ضربه بعدی او را ناک داون کرد و نتوانست دیگر ادامه دهد.

سایت asianmma نیز نوشت: هالک ایرانی شب گذشته اولین بازی خود را در بوکس انجام داد. به طرز عجیبی او برای مبارزه با رقیب اینستاگرامی تایتان قزاقستان از درآوردن پیراهن خود امتناع کرد!

برای مردی که معروفیت خود را با انتشار عکس های برهنه برای به نمایش گذاشتن، هیکل چشمگیر خود به دست آورد، به نظر می رسد که شرایط بدنی او با آنچه در عکس ها به نمایش گذاشت فرق دارد. او اصرار داشت که برای این مبارزه تی شرت بپوشد که در راند ابتدایی نیز مبارزه به پایان رسید.

خیلی زود مشخص شد که سجاد غریبی هیچ ایده ای برای بوکس کردن ندارد. داور مسابقه را لغو کرد و او را از تحقیر بیشتر نجات داد. این یک نمایش شرم آور از مردی بود که به نظر می رسد چندان اهل بدنسازی نیست، چه برسد به یک بوکسور.

سجاد غریبی هنوز نزدیک به یک میلیون فالوور اینستاگرام دارد و احتمالاً برای این مبارزه پول قابل توجهی به دست آورده است، اما این پول نقد به قیمت نشان دادن تصویر واقعی او به دست آمد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1984

به "بازتاب جهانی نمایش تمسخرآمیز هالک دروغین؛ داور سجاد غریبی را نجات داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب جهانی نمایش تمسخرآمیز هالک دروغین؛ داور سجاد غریبی را نجات داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید