بازدید فرمانده کل ارتش از چند مرکز آموزشی نزاجا

به گزارش اخبار ورزشی، فرمانده کل ارتش طی بازدید از تیپ 55 هوابرد، تیپ 37 زرهی و همچنین مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نیروی زمینین ارتش در شیراز، شرایط آمادگی یکان های ارتش را آنالیز کرد.

بازدید فرمانده کل ارتش از چند مرکز آموزشی نزاجا

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش گروه سیاسی اخبار ورزشی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبج امروز از تیپ 55 هوابرد شیراز بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش در این بازدید در جمع کارکنان این تیپ حضور یافت و با اشاره به بخشی از مرام نامه تیپ 55 هوابرد گفت: تیپ 55 یکی از یگان های ارتش است که ویژگی های منحصر به فردی دارد. نگاهی به اسامی فرماندهان سابق، شهدا و عملیات های این تیپ در طول دوران دفاع مقدس، نشان دهنده کارنامه درخشان تیپ 55 هوابرد است.

همچنین امیر سرلشکر موسوی از نمایشگاه دستاورد های تیپ 55 هوابرد بازدید کرد.

بازدید از تیپ 37 زرهی نیروی زمینی ارتش

امیر سرلشکر موسوی در ادامه از تیپ 37 زرهی شهید عباس عطریان نیروی زمینی ارتش بازدید کرد و با حضور در جمع کارکنان این تیپ، از زحمات آنان تشکر کرد.

همچنین فرمانده کل ارتش از دانشکده و کلاس های دوره عالی رسته زرهی بازدید کرد و تانک ها و تجهیزات مستقر در میدان صبحگاه که به دست توانمند کارکنان تیپ بازسازی و اورهال شده بود را مورد ارزیابی قرارداد.

بازدید از کارگاه های آموزشی، شبیه سازها، برجک ها و میدان تیر از دیگر برنامه های امیر سرلشکر موسوی بود.

بازدید از مرکز اموزش علوم و فنون مکانیزه شیراز

فرمانده کل ارتش در ادامه سلسله بازدید های خود از یکان های ارتش، در مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نیروی زمینی ارتش حضور یافت و در نشست صمیمی با افسران دوره های عالی رسته ای پیاده و زرهی گفت: نیروی زمینی ارتش به سرعت در حال پیمودن جهت های پیشرفت است و ارتش امروز به عرصه رقابت افسران جوان، کوشا و فعال تبدیل شده است.

وی خطاب به افسران دوره های عالی رسته ای پیاده و زرهی تاکید نمود: کوشش و رقابت سالم می تواند سرنوشت خدمتی شما را رقم بزند. همه باید در یگان خدمتی خود نهایت کوشش مان را بکنیم که ماموریت ارتش در حد مطلوب انجام گردد و هر چه سریعتر به افق های بلند دست یابیم.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتش برای همه سازمان ها الگو است اعلام نمود: شما به عنوان فرمانده هان آینده باید مسائل زیرمجموعه خود را حل و برای برطرف آن به وسیله سلسله مراتب اقدام کنید. اگر هر کسی سنگی را از جلو راه زیرمجموعه خود بردارد، قطعاً مسائل یکی پس از دیگری حل می گردد.

وی با اشاره به خدمات رسانی نیروی زمینی ارتش به مردم گفت: امروز نیروی زمینی ارتش تبدیل به امید همه کشور در حوادث و سوانح شده است.

امیر سرلشکر موسوی به نقش خانواده ها در بهبود عملکرد کارکنان ارتش اشاره نمود و یادآور شد: بخش مهمی از کوشش و موفقیت امروز شما نظامیان مرهون صبوری و حمایت خانواده ها است که باید قدر آن را بدانید و از این بابت شکرگزار درگاه خداوند باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 617

به "بازدید فرمانده کل ارتش از چند مرکز آموزشی نزاجا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید فرمانده کل ارتش از چند مرکز آموزشی نزاجا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید