برگزاری یورو 2020 به خاتمه سال موکول می شود؟، 4 ویدئو کنفرانس تکلیف را تعیین می کند

به گزارش اخبار ورزشی، اتحادیه فوتبال اروپا قصد دارد درباره برگزاری یا به تعویق انداختن مسابقات یورو 2020 تصمیم گیری کند.

برگزاری یورو 2020 به خاتمه سال موکول می شود؟، 4 ویدئو کنفرانس تکلیف را تعیین می کند

به گزارش اخبار ورزشی، نشریه انگلیسی تلگراف گزارش داد اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در نظر دارد مسابقات یورو 2020 را به خاطر شرایط خاص به وجود آمده در قاره اروپا در نتیجه شیوع گسترده ویروس کرونا، با تعویقی کوتاه مدت به جای برگزاری در تابستان پیش رو، در دسامبر (ماه سرانجامی سال 2020) برگزار کند.

شیوع ویروس کرونا در قاره اروپا باعث به تعویق افتادن بیشتر لیگ های معتبر اروپایی یا برگزاری بازی ها پشت درهای بسته شده است. با این شرایط بعید به نظر می رسد لیگ های باشگاهی در کشورهای اروپایی در زمان از پیش مشخص شده به سرانجام برسد و طبیعتاً مسابقات یورو 2020 هم نمی تواند طبق تاریخ از پیش مشخص شده یعنی 12 ژوئن (23 خرداد 99) در رم آغاز شود.

منطقی ترین راه حل ممکن به تعویق انداختن یک ساله مسابقات یورو 2020 و برگزاری آن در تابستان آینده به نظر می رسد، اما تلگراف مدعی شد این مسابقات ممکن است در ماه سرانجامی سال جاری میلادی برگزار شود.

شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس هم خبر داد اتحادیه فوتبال اروپا قرار است روز سه شنبه در چهار کنفرانس ویدئویی مجزا به ریاست الکساندر چفرین، رئیس یوفا با کنندگان 250 باشگاه اروپایی، کنندگان 32 لیگ اروپایی، کنندگان 55 اتحادیه عضو یوفا و اعضای کمیته اجرایی یوفا بحث و تبادل نظر و در خصوص شرایط به وجود آمده در نتیجه شیوع ویروس کرونا، تصمیم گیری نهایی کنند.

اسکای اسپورتس اما تعویق یک ساله مسابقات یورو 2020 را پیش بینی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 756

به "برگزاری یورو 2020 به خاتمه سال موکول می شود؟، 4 ویدئو کنفرانس تکلیف را تعیین می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری یورو 2020 به خاتمه سال موکول می شود؟، 4 ویدئو کنفرانس تکلیف را تعیین می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید