دریافت 479 میلیارد تومان یاری مردمی در کمیته امداد

به گزارش اخبار ورزشی، خبرگزاری خبرنگاران- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از دریافت 479 میلیارد تومان یاری و صدقه مردمی در سال 99 اطلاع داد و گفت: میزان صدقات سال گذشته نسبت به سال 98 حدود 31 درصد رشد داشته است.

دریافت 479 میلیارد تومان یاری مردمی در کمیته امداد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا عسگریان با تشریح عملکرد این نهاد در حوزه صدقات در سال 99 اضافه نمود: مردم نیکوکار ایران اسلامی و خیران در سال گذشته 383 میلیارد تومان صدقه به وسیله صندوق های صدقات و روش های نوین و یاری های موردی به کمیته امداد پرداخت کردند.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت مبلغ 96 میلیارد تومان صدقه نیز به وسیله مراکز نیکوکاری به خانواده های تحت حمایت یاری شده است که در مجموع میزان صدقات به 479 میلیارد تومان می رسد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه عملکرد این نهاد در حوزه صدقات در سال 99 نسبت به سال 98 حدود 31 درصد رشد داشته است، تاکید نمود: تمام صدقات دریافتی در ردیف های خدماتی ارائه شده به مددجویان کشور هزینه شده است.

عسگریان با اشاره به اینکه 27 درصد کل صدقات دریافتی در حوزه تامین مسکن مددجویان و 11 درصد برای یاری هزینه ازدواج جوانان نیازمند هزینه شده است، اظهار داشت: همچنین 10 درصد صدقات در امور معیشتی، 5 درصد برای امور درمانی و بقیه در زمینه خدمات تحصیلی و یاری های موردی مددجویان هزینه شده است.

وی تاکید این نهاد را تمرکز بر روش های نوین دریافت صدقات مطرح کرد و اضافه نمود: مردم نیکوکار می توانند با ارسال عدد یک به سرشماره 8877 در سامانه صدقه پیامکی روزانه عضو شوند. همچنین کد دستوری #8877* به منظور دریافت صدقات شهروندان به وسیله تلفن همراه پیش بینی شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1553

به "دریافت 479 میلیارد تومان یاری مردمی در کمیته امداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت 479 میلیارد تومان یاری مردمی در کمیته امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید