مهلت ثبت نام آزمون فلوشیپ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 14 آبان ماه پایان می یابد

به گزارش اخبار ورزشی، آزمون پذیرش دستیار تکمیلی تخصصی فلوشیپ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 20 آبان ماه برگزار می شود و داوطلبان تا 14 آبان فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام آزمون فلوشیپ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 14 آبان ماه پایان می یابد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دانشکده دندانپزشکی بر اساس ضوابط و دستورالعمل های وزارت بهداشت، به منظور پذیرش دستیار در مقطع فلوشیپ رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت های پیشرفته وپروستوایمپلت و جراحی بازسازی فک و صورت، آزمون برگزار می کند.

مهلت ثبت نام این آزمون که 20 آبان ماه 99 برگزار می شود، تا 14 آبان ماه تمدید شده است و ثبت نام به صورت حضوری در تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام می شود. تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان و شروع دوره آموزشی متعاقبا اعلام می شود.

ظرفیت دوره در رشته دندانپزشکی بیمارستانی سه نفر، ارتوسرجری دو نفر، پریوایمپلنت یک نفر، جراحی ایمپلنت های پیشرفته یک نفرو پروستوایمپلنت یک نفر و جراحی بازسازی فک و صورت یک نفر است.

حداقل طول این دوره حداقل 12 ماه و حداکثر آن 18 ماه و اولویت پس از قبولی، در شرایط یکسان، با اعضای هیات علمی دانشکده های دندانپزشکی کشور است.

شروع دوره منوط به پرداخت شهریه است و آزمون به زبان فارسی و انگلیسی و با نرم افزاز Power Point برگزار می شود.

رشته های تخصصی پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی، رشته دندانپزشکی بچه ها ارتوسرجری، ارتودانتیکس - پریوایمپلنت، پریودانتیکس- جراحی ایمپلنت های پیشرفته، جراحی دهان و فک و صورت - پروستوایمپلنت، پروتز های دندانی و جراحی بازسازی فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت است.

مدارک مورد نیاز شامل فتوکپی حکم استادیاری (رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی، پیمانی و یا قراردادی) جهت اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اصل و فتوکپی دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آزمون دانشنامه، فتوکپی گواهی اتمام کلیه تعهدات قانونی دوره تخصصی، دوسری فتوکپی شناسنامه از تمام صفحات، 6 قطعه عکس 4×3، دوسری فتوکپی کارت انتها خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان است.

لازم به ذکر است؛ داوطلبان باید پیش از شروع امتحان، رزومه خود را به آموزش دانشکده دندانپزشکی تحویل دهند و مبلغ 600 هزار ریال به شماره حساب اعلام شده واریز کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1142

به "مهلت ثبت نام آزمون فلوشیپ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 14 آبان ماه پایان می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام آزمون فلوشیپ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 14 آبان ماه پایان می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید