مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از عینک هوشمند جدید فیسبوک تا اطلاعاتی جدید از گوشی ریلمی X2

به گزارش اخبار ورزشی، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از عینک هوشمند جدید فیسبوک تا اطلاعاتی جدید از گوشی ریلمی X2

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

مدت ها است که شرکت فیس بوک روی فراوری یک عینک هوشمند کار می نماید و اخیرا نیز این شرکت اعلام نموده که در حال همکاری با برند سرشناس ری بن است تا بتوانند یک عینک هوشمند جدید طراحی نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

بر اساس آنچه تا کنون توسط رسانه ها منتشر شده است، گوشی چینی ریلمی X2 طی هفته آینده در تاریخ 24 سپتامبر وارد بازار خواهد شد. بنابرای در روزهای اخیر اطلاعاتی جدید از این گوشی افشا شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوشی پیکسل 4 از جدیدترین امیدهای شرکت گوگل است که همانطور که پیش از این شایعه شده بود، در تاریخ 15 اکتبر در نیویورک رونمایی می گردد و اکنون خبر رسیده که این گوشی در رنگ مرجانی نیز موجود خواهد شد.مشروح خبر ر ا اینجا بخوانید.

برند مشهور و پیروز مرسدس بنز تصمیم گرفته روی فراوری اسکوتر برقی کار کند و در نتیجه قرار است اسکوترهای الکتریکی خود را تا سال 2020 وارد بازار کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت گوگل خاتمه شرکت مراقبت های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی DeepMind را که در سال 2016 خریده بود به مجموعه رسمی فعالیت های خود اضافه نمود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 302

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از عینک هوشمند جدید فیسبوک تا اطلاعاتی جدید از گوشی ریلمی X2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از عینک هوشمند جدید فیسبوک تا اطلاعاتی جدید از گوشی ریلمی X2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید