موبایل، تبلت و گجت ها

کشتی روی میز مناظره ، علیرضا دبیر :برای تعلیق نشدن، از فدراسیون کنار بروند

انتخابات فدراسیون کشتی هر روز وارد فاز جدیدی می گردد. بعد از اینکه هفته گذشته عباس جدیدی و حمید بنی تمیم روبروی هم نشستند، این بار به نوبت به دبیر و حیدری رسید، تا فدراسیون خادم را نقد نمایند.

21 تیر 1398

خرید خاتمه نامه با ارسال کد یک!

خرید و فروش انتها نامه دیگر محدود به خیابان و سایت و وبلاگ نیست این را از متن پیامکی که دیروز به دستم رسید فهمیدم: دانشجوی گرامی جهت دریافت نمره بیست، انتها نامه و رساله کد یک را ارسال کنید.

19 تیر 1398

هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می گردد

دبیر اجرایی هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران از برگزاری این مسابقه از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در 10 و 11 اردیبهشت 98 اطلاع داد و گفت: محل برگزاری این دوره از مسابقات مناظرات دانشجویی یکی از دانشکده های دانشگاه تهران است.

16 تیر 1398

هواوی در نبرد با آمریکا سیستم عامل اختصاصی می سازد

هواوی که از سوی آمریکا و متحدانش به شدت برای محدود کردن فعالیت های تجاری خود تحت فشار قرار گرفته، برای استقلال بیشتر از غرب، سیستم عامل اختصاصی خود را طراحی می کند.

5 تیر 1398

بیانیه خبرنگاران ورزشی و مسائل عدیده آنان

به گزارش خبرنگاران ، حبیب چرندابی - هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال در حالی به اتمام رسید که اصحاب رسانه در استادیوم های تبریز مسائل زیادی برای انجام وظایف خود داشتند.

19 اردیبهشت 1398

مأیوس شدن کاربران از عملکرد فنی آیفون 10 آر و پیش بینی کاهش فروش اپل

پس از مأیوس شدن کاربران از پرفورمنس پایین آیفون 10 آر گفته می گردد عرضه آیفون در فصل اول 2019 حدود 15 تا 20 درصد کاهش را تجربه خواهد نمود.

15 فروردین 1398