چگونه در 7 مرحله لاک ناخن را از روی دیوار پاک کنیم؟

به گزارش اخبار ورزشی، لکه لاک روی دیوار می تواند بدترین کابوس شما باشد ؛ به طوری که بدون پاک کردن رنگ دیوار، پاک کردن لاک ناخن حتی غیرممکن به نظر می رسد. ممکن است به این فکر نموده باشید که چگونه لاک ناخن را از روی دیوار پاک کنید و اینکه کدام روش برای پاک کردن لاک راحت تر است. این مقاله دقیقا مانند یک راهنماست که در آن می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. پس با ما همراه باشید.

چگونه در 7 مرحله لاک ناخن را از روی دیوار پاک کنیم؟

روش های ساده و آسان برای پاک کردن لاک ناخن ز روی دیوار

شما می توانید راه های زیادی برای پاک کردن لاک ناخن از روی دیوار اتخاذ کنید. بعلاوه می توانید آن را مجدد رنگ آمیزی کنید تا لکه را پنهان کنید. با این حال ، همه روش ها ممکن است ایمن نباشند ؛ به خصوص زمانی که رنگ روی دیوار را دست نخورده نگه دارید.

خوشبختانه این سوال که چگونه لاک ناخن را از روی دیوار پاک کنیم ، روش ساده ای دارد. چندین روش خوب برای پاک کردن لاک ناخن از روی دیوار رنگ شده بدون رنگ مجدد دیوار وجود دارد. هنگامی که این مراحل حرفه ای را انجام دهید ، لاک های خشک شده روی دیوار را به روشی ساده پاک خواهید کرد. روشی بسیار ساده و کم هزینه برای پاک کردن لاک از روی دیوار تازه رنگ شده یا کل سطح خود به خصوص دیوارها با استفاده از چند ماده ساده را به شما خواهیم گفت.

مرحله 1- ایزوپروپیل الکل را قرار دهید

برای پاک کردن لاک ناخن از روی دیوار میزانی ایزوپروپیل الکل بردارید و آن را روی قسمت ناصاف اسفنج تمیزکننده قرار دهید. قبل از عمل باید اسفنج را تمیز نموده باشید. اگر فرآیندهای متفاوتی روی اسفنج به جای مانده باشد ، به نتیجه دلخواه نمی توانید برسید. علاوه بر این ، اسفنجی که استفاده می کنید ممکن است رنگ روی دیوار را نیز پاک کند. به همین علت از تمیز بودن اسفنج خود اطمینان حاصل نموده و در صورت امکان از اسفنج تازه بهره ببرید.

مرحله 2- اسکراب

حالا اسفنج را بر روی لکه لاک ناخن با استفاده از قسمت زبر اسفنج روی دیوار بمالید. مطمئن شوید که این کار را با دقت انجام می دهید. هر شست و شویی به پاک کردن لاک ناخن یاری می نماید. بنابراین ، فرآیند شست و شو را بدون وقفه ادامه دهید.

مرحله 3- تا حد امکان رنگ ناخن را پاک کنید

اسکراب بخشی ضروری از مراحل پاک کردن لاک ناخن است. شما باید خیلی آرام و موثر روی لکه ها بزنید تا رنگ دیوار خراب نگردد. مالش بیش از حد می تواند باعث کنده شدن رنگ دیوار گردد. تا جایی مالش دهید که لاک ناخن از دیوار جدا گردد. از بین بردن لاک ناخن با فرآیند مالش امکان پذیر است ؛ اما باید از فرآیند مالش سخت دوری کنید. برای محافظت از رنگ دیوار خود باید آن را به آرامی مالش دهید و به رنگ دیوار آسیب نرسانید.

مرحله 4- اکنون آن را با صابون و آب گرم تمیز کنید

اکنون فرآیند پاک کردن لاک ناخن را با مالیدن بقیه لکه با صابون و آب گرم به سرانجام برسانید. آب گرم صابون آثار و لکه های سرسخت روی سطح دیوار را پس از شست و شو از بین می برد و به رنگ دیوار آسیبی نمی رساند. بنابراین باید سعی کنید دیوار خود را با آب گرم و صابون تمیز کنید.

مرحله 5- مراحل را تکرار کنید

اگر همچنان لکه های لاک ناخن را روی دیوار می بینید ، تمام مراحل را تکرار کنید تا لکه به طور کامل از بین برود. اگر در سرانجام این فرآیند لکه ها و آثار لاک ناخن بر روی دیوار به جای مانده است ، باید مراحلی را که انجام داده اید تکرار کنید. ممکن است لازم باشد مراحل پاک کردن لاک ناخن را تا زمانی که تمام آثار پاک گردد تکرار کنید. در سرانجام این مدت ، بدون آسیب رساندن به رنگ دیوار ، برای همواره از شر لک های لاک روی دیوار خلاص خواهید شد.

مرحله 6- با یک پارچه تمیز کننده خشک کنید

پس از پاک شدن کامل لکه ها ، دیوار را با یک پارچه تمیز خشک کنید.

مرحله 7- یک دیوار تمیز دارید

با طی این روش دیوار کاملا تمیز و بدون لکه لاک خواهد بود. برای پاک کردن لاک ناخن از دیوارهای خانه ، این مراحل را انجام دهید. در نتیجه این روش ها ، تمام دیوارهای خانه شما به شیوه ای تمیز و سرزنده می گردد. هنگام انتخاب مواد و پاک کننده های شیمیایی باید مراقب باشید. وقتی مواد مناسب و پاک کننده مناسب با هم ترکیب نشوند ، به نتیجه دلخواه نمی توانید برسید.

کاربردهای دیگر ایزوپروپیل الکل

ایزوپروپیل الکل یک عامل عالی برای پاک کردن لاک ناخن قدیمی از روی دیوارهاست. بعلاوه قدیمی ترین رنگ های ناخن را به علت خاصیت مایع کنندگی از بین می برد. اما آیا می دانستید که می توان از آن برای بسیاری از اهداف دیگر نیز استفاده کرد؟ در اینجا چند راه دیگر برای استفاده از این راه چاره عالی وجود دارد.

حذف رنگ

به غیر از پاک کردن لاک ناخن از روی دیوار ، از ایزوپروپیل الکل می توان برای پاک کردن رنگ از روی سطوح نیز استفاده کرد. اگر رنگ قدیمی روی دیواری وجود دارد که می خواهید پاک کنید ، با استفاده از یک اسفنج یا سواب پنبه ای و الکل ایزوپروپیل آن را بمالید.

ضد عفونی کردن سطوح سخت

از زمانی که کووید 19 ظهور کرد و زندگی ما را تغییر داد ، ضدعفونی کردن سطوح به یک امر عادی تبدیل شده است. هیچ چیز بهتر از استفاده از الکل برای این کار نیست. محلول های حاوی ایزوپروپیل الکل می توانند در تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح سخت بسیار موثر باشند.

ضد عفونی کردن وسایل الکترونیکی

یافتن راه چارهی که به وسایل الکترونیکی شما آسیب نرساند کار آسانی نیست. اما در اینجا یک محلول رقیق شده با ایزوپروپیل الکل می تواند یاری کند. الکل خیلی سریع تبخیر می گردد و بعلاوه می تواند عوامل بیماری زا را روی لپ تاپ ، تلفن هوشمند ، تبلت و سایر دستگاه های الکترونیکی شما از بین ببرد. میزان کمی ایزوپروپیل الکل را با یک حوله کاغذی بردارید و به آرامی دستگاه الکترونیکی خود را با آن پاک کنید. نه تنها دستگاه شما را تمیز می نماید ، بلکه به حذف آب از دستگاه شما نیز یاری می نماید.

تمیز کردن جواهرات

جواهرات برای ما ارزشمند هستند ؛ اما باید مرتباً تمیز شوند تا همه میکروب ها و باکتری ها از آن پاک شوند. با استفاده از ایزوپروپیل الکل برای تمیز کردن جواهرات می توانید از شر باکتری ها و کثیفی های سطوح خلاص شوید. این کار نه تنها درخشش جواهرات شما را باز می گرداند ، بلکه آن را برای استفاده بیشتر بهداشتی می نماید.

خوشبوکننده کفش ها

هیچ کس در خانه کفش های بدبو نمی خواهد ؛ مخصوصاً وقتی از دویدن یا تمرین برمی گشت. از ایزوپروپیل الکل می توانید برای خوشبو کردن کفش های خود بهره ببرید و باکتری های آن را نیز از بین ببرید.

منبع: اتاق
انتشار: 16 آذر 1401 بروزرسانی: 16 آذر 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 2046

به "چگونه در 7 مرحله لاک ناخن را از روی دیوار پاک کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در 7 مرحله لاک ناخن را از روی دیوار پاک کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید