اخبار مجلس

قرارگاه توسعه حمل و نقل همگانی و پاک در تهران تشکیل می گردد

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، قرارگاه توسعه حمل و نقل همگانی و پاک شهر تهران تشکیل می گردد.

17 خرداد 1401

بازگشایی مدارس شهریه مدارس غیردولتی را افزایش نمی دهد

تهران (پانا) - مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی گفت بازگشایی مدارس شهریه مدارس غیردولتی را در میانه سال تحصیلی افزایش نمی دهد.

25 اسفند 1400

تور دوحه: رئیس مجلس ترکیه با امیر قطر ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، دیوان امیری قطر امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای گفت: شیخ تمیم بن حامد آل ثانی امیر این کشور با مصطفی شنتوپ رئیس مجلس ترکیه ملاقات و در خصوص مسائل مختلف از جمله روابط و همکاری دوجانبه بین دوحه و آنکارا...

19 اسفند 1400

وزارت صنعت جوابگوی مسائل پارافین سازان باشد، راه اندازی مجدد هر کارخانه تعطیل شده 10 میلیارد تومان هزینه دارد

عضو تعاونی تولیدکنندگان پارافین گفت: وزارت صنعت باید این مسئولیت را بپذیرد که با همکاری سایر نهاد های مربوطه، مشکل واحد های تولیدی پارافینی را حل نماید.

30 آبان 1400

تصویب اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی برای زیرساخت حمل و نقل اردبیل

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر راه گفت: برای حل مسائل زیرساخت های حمل و نقل استان اردبیل 2 هزار میلیارد تومان اعتبار در مصوبات سفر به این استان در نظر گرفته شده است.

24 آبان 1400

یک ادعا در خصوص سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی

به گزارش خبرنگاران، مسعود رضایی اعلام کرد: رانندگان تاکسی با مراجعه به سامانه سماس می توانند عملکرد واریز و برداشت ماهانه خود را مشاهده نمایند.

13 آبان 1400

حق پخش تلویزیونی پایان به باشگاه ها می رسد؟

هیئت وزیران در راستای معین تکلیف باشگاه های دولتی و ایجاد مشوق های لازم برای جلب و جذب سرمایه گذاران علاقمند در ورزش، به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان لایحه نظام جامع باشگاه داری در جمهوری اسلامی ایران را به تصویب رساند.

1 مرداد 1400

احتمال رشد مالی دو رقمی در صورت برداشتن تحریم ها

شریف نظام مافی در خصوص امکان لغو تحریم ها علیه ایران و تاثیر آن بر اقتصاد کشور گفت: بر اساس اخباری که از وین می رسد، لغو تحریم ها وارد یک مرحله جدی شده است. برداشته شدن در مرحله اول می تواند ارتباطات بانکی ما را تسهیل کند و نهایتا پول های بلوکه شده ایران...

31 اردیبهشت 1400

انتقاد از رویکرد برجامی دولت در عرصه فضای مجازی

رسول جلیلی در مصاحبه با خبرنگاران، در ارزیابی خود از عملکرد دولت و وزارت ارتباطات در حوزه فضای مجازی گفت: از نظر بنده به عنوان یک کارشناس آگاه در 3 منظر مرتبط با فضای مجازی شامل منظر دانشگاهی، منظر سیاستگذاری و نیز منظر حرفه ای و صنعتی، وضع دولت دوازدهم...

19 اردیبهشت 1400

جزئیات افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان و دریافتی بالای 10 میلیون

خبرنگاران - افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان در شرایطی در مجلس مصوب شد که دریافتی های بالای 10 میلیون تومان مشمول این 25 درصد نشده و فقط به میزان ثابت دو میلیون و 500 هزار تومان افزایش حقوق دارند.

28 فروردین 1400

مشوق مجلس برای افزایش فرزندآوری؛ اعطای تسهیلات 70 میلیونی برای تولد فرزند سوم خانوارهای فاقد مسکن

تهران (پانا) - نمایندگان، بانک مرکزی را مکلف به اعطای وام 20 ساله 70 میلیون تومانی به خانوارهای فاقد مسکن که در سال های 1399 و 1400 صاحب فرزند سوم می شوند، کردند.

15 فروردین 1400

تغییر دامنه نوسان صندوق های بورسی

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی دهقان دهنوی در یک برنامه تلویزیونی درباره تصمیمات جدید شورای عالی بورس گفت: یکی از این تصمیمات در شورای عالی بورس، درباره دامنه نوسان بود که به این ترتیب است: در خصوص سهام، دامنه بالای نوسان به مثبت 6 افزایش پیدا کرد و دامنه...

5 فروردین 1400

تکلیف مجلس به سازمان امورمالیاتی برای تعیین تکلیف مطالبات دولت از اشخاص حقیقی و حقوقی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان امورمالیاتی را مکلف به معین تکلیف مطالبات مالیاتی دولت از اشخاص حقیقی و حقوقی کردند.

4 فروردین 1400

راغفر: دولت فرصت های مالیاتی برای درآمدزایی را نادیده گرفته است ، هزینه های اضافی از بودجه حذف شود

استاد تمام اقتصاد دانشگاه الزهرا (س) گفت: متاسفانه دولت فرصت های کسب مالیات را عملاً نادیده گرفته و با استقراض و فروش دارایی های عمومی تامین منابع مالی خود را دنبال می کند.

28 اسفند 1399

رای دیوان عدالت در رابطه با الزام به خرید لباس فرم دانش آموزی اعلام شد

موضوع ابطال بخشنامه مربوط به الزام خرید لباس فرم مدارس در دیوان عدالت اداری آنالیز شد.

22 اسفند 1399

واکنش بایدن و پلوسی به تبرئه ترامپ

تهران (پانا) - رئیس جمهوری آمریکا و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تبرئه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در جلسه استیضاح سنا انتقاد کردند.

22 اسفند 1399

تکمیل نورد استریم 2 به موضوع ناوالنی ربطی ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه شبکه تلویزیونی دویچه وله، پیتر آلتمایر وزیر اقتصاد آلمان امروز یکشنبه اظهار داشت که ماجرای آلکسی ناوالنی مخالف دولت روسیه ارتباطی با پروژه نورد استریم 2 ندارد.

17 اسفند 1399

بدهکار معتبری هستیم

رضا اردکانیان، وزیر نیرو در یک برنامه تلویزیونی درباره لایحه جامع آب، بدهی وزارت نیرو به پیمانکاران و معین قیمت برق در بورس گفت. به گفته اردکانیان لایحه جامع آب تا خاتمه دولت دوازدهم تقدیم مجلس شورای اسلامی می گردد. ویرایش اول تدوین لایحه جامع آب که...

15 اسفند 1399

طرح ترافیک سال 1400 گران می گردد؟

معاون شهرد ار تهران با اشاره به پیشنهاد افزایش 20 درصد طرح ترافیک طی سال آینده در پایتخت گفت: در صورت خرید طرح ترافیک به صورت شش ماهه و یکساله شهروندان از تخفیف 20 تا 35 درصدی بهره مند می شوند.

5 اسفند 1399

ممنوعیت پرداخت حقوق های نجومی از سال آینده

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از شفاف سازی کلیه پرداخت ها از خزانه داری کل به ذی نفع نهایی و ممانعت از پرداخت حقوق های نجومی در لایحه بودجه سال 1400 اطلاع داد.

30 بهمن 1399
تعداد: (49)